İMES’te hurdacı hizmeti sunuyoruz. Sizler de İMES’te hurda alımı yapan firmalar, hurda alanlar alıyorsanız, Bunun web sitemizin üst kısmında yeralan telefon numaramızı veya whatsapp iletişim sistemimizle iletişim kurmanız yeterli.

Dudullu Hurdacı, İMES

İMES HURDA ALIMI

İMES kurulmadan önce Haliç’in iki tarafında dağınık halde ve altyapısı yetersiz ortamlarda üretim yapan Madeni Eşya Üreticileri’nin daha modern alta yapıya, tesislere ve üretim şartlarına sahip bir alanda imalat yapmalarını sağlamak amacıyla Ümraniye Dudullu bölgesinde İMES Sanayi Sitesi Kurulmuştur.

Satın Aldığımız Hurdaları aşağıda listelemeye çalıştık

Hurda Su SaatiHavalandırma SistemleriFabrika Yıkım İşleri, Fabrika SökümüHurda Makina AlımıKombiAsansör HurdasıBuzdolabı Motoru (Ekovat) , Hurda JeneratörPlastik Ayakkabı KalıbıPaslanmaz ÇelikKromKalorifer KazanıPlastik PaletLehimKalayElmas UcuHurda AntişokMoblen (Polipropilen PP)BronzNikelZamakAntimonBalans HurdasıYıkım HurdasıAlüminyum KutuDöküm PetekOfset Matbaa KalıbıÇinkoRadyatörPistonHurda Alüminyum JantElektrik MotoruHurda KlimaKompozitİnşaat DemiriKollektörRegülatörTrafoHurda KonteynerParafin MumPlastik Makara BobinSarı (Pirinç)KabloBakırÇember, NaylonAlüminyumDemir, Yük Rafları, çatı sacı, çatı paneli, plastik su borusu, paslanmaz tank, koruge boru, Otel Hurdası, Pimapen, Hurda Raf, Endüstriyel mutfak malzemeleri, Hurda Elektrik Panosu, Çelik Çatı Sökümü, Çatı Makası Alanlar, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası ve Diğer Hurda Çeşitleri hakkında ilgili sayfaları ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

İkinci El Satımını Yaptıklarımız

Hurda yük rafı, endüstriyel mutfak malzemeleri, çatı sacı, çatı paneli, çatı makası,

Hurda fiyat bilgileri için burayı tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Lütfen gerekli açıklamaları okumayı ihmal etmeyiniz.

İMES SANAYİ SİTESİ HAKKINDA BİLGİLER

Türkiye’deki düzenli, alt yapısı modern ve organize olmuş ilk sanayi sitesidir. İMES, 650.000 metrekare arazi üzerine kurulu olan İMES Sanayi Sitesi 1986 yılından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. İMES, farklı alanlarda faaliyet gösteren ve artmaya devam eden 1152 iş yeri ve 12.500’den fazla çalışanı ile Türkiye’deki orta ve büyük ölçekli sanayinin ağırlıklı olarak makine, kalıp, döküm sanayii, demir çelik, boya, elektrik elektronik, endüstriyel ürünler, gemi sanayii, hidrolik pnömatik, ısıtma ve soğutma sanayii, klima, brülör, kalıp ve kaynak sanayii, metal işleme, cnc, enjeksiyon, plastik sanayii, silah sanayii ve yedek parça gibi sektör firmaları sayılabilir. İMES Sanayi Sitesi, bünyesinde bulunan Çıraklık Eğitim Merkezi, KOSGEB Şubesi, çeşitli banka şubeleri, spor tesisleri, sağlık hizmet binaları, PTT Şubesi, cami, akaryakıt istasyonu, firmalara ait tanıtım merkezleri, sosyal tesisler, yönetim binası ve yeşillendirilmiş alanları ile modern bir sanayi sitesidir.

Değişen dünya dengeleri sanayide de farklı yolların izlenmesine sebep olmuştur. İMES’te bu değişime ayak uyduran modern bir yönetim tarzıyla yönetilmektedir. İMES Yönetimi, bünyesindeki üye firma çalışanlarının yaşamlarına katma değer sağlayacak yeni projeler geliştirmektedir. İMES ‘in hızla uluslararası bir tedarik merkezi olması ve yeni pazarlar araştırıp bu pazarlara açılmak için izlenecek stratejileri geliştirmekte, yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılmakta, farklı ülkelerden heyetler kabul etmekte ve heyetler göndermektedir.

Bünyesindeki firmalara seminerler düzenlenerek her konuda bilgi akışı sağlamakta, çeşitli desteklerden faydalanmalarında onlara danışmanlık hizmeti vermektedir. İMES, 25 yıl boyunca gelişimine ara vermeden devam etmiş, çağdaş yönetim organizasyonu ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası almaya hak
kazanmıştır. Türkiye’nin en başaralı küçük sanayi sitelerinden biri olan İMES, aynı zamanda ülke ekonomisine büyük değerler katan sanayi sitelerinden biridir.

Hurdacı olarak bizi tercih etmeniz dileğiyle.

Bizi Arayın

0533 256 9593