İstanbul’da ekovat olarak da adlandırılan buzdolabı, klimada kullanılan motorları hurda olarak satın almaktayız. İşçilikli olan bu motorlar sökülecek hurda grubunda adlandılır. Hurda buzdolabı motoru fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak bu fiyatların fabrika alış fiyatları olduğunu bilmenizde fayda var. Muhtemelen bu fiyatlardan daha düşük fiyatlara satabileceksiniz. Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Başakşehir, Avcılar, Küçükçekmece, Sefaköy, Bahçelievler, Yenibosna, Güneşli, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Güngören, Sultangazi, Silivri, Büyükçekmece  Ataşehir, Sarıyer, Kağıthane Ayrıca Çerkezköy, Çorlu, Kapaklı, Tekirdağ, Edirne, ‘de toptan hurda ekovat aldığımız önemli ilçelerdir.

Buzdolabı Motoru (Ekovat) Nedir? Nasıl Çalışır?

Chiller soğutma motoru, hurda soğutma motoru, sökülecek hurda fiyatları, hurda buzdolabı kaç para, satılık hurda buzdolabı, buzdolabı motoru hurda, satılık sökülecek hurda


Buzdolabı ve klimalarda kullanılan soğutucu motor pompa gruplarına ekovat denilmektedir. Bu tür motorlarda soğutucu gaz kullanılır. Motor dış ortamdan tamamen yalıtılarak gazın dışarı çıkması engellenir. Motor içerisindeki kompresör, buharlaştırıcıdan çıkan soğutucu gazın yoğuşma basıncına gelinceye kadar sıkıştırır. Evlerde kullanılan buzdolaplarında hermetik pistonlu kompresörler kullanılmaktadır. Hurdacılar kralı her tür ev tipi, sanayi tipi, endüstriyel soğutucu ve buz dolabı motorlarının geri dönüşümünü sağlamaktadır. Sadece toptan buzdolabı motoru ekovat alınmaktadır.

Hurda Buzdolabı Motoru (Ekovat) Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Hurda buzdolabı fiyatları bazen ciddi oranlarda değişiklik gösterebiliyor. Eski buzdolapları, klima ve chiller gibi soğutuculardan çıkan ekovatların fiyatları içerdiği bakır miktarına göre değişiklik göstermektedir. Büyük yada küçük olması fiyatı etkilemektedir büyük ekovatlarda daha az miktarda bakır çıkabilmektedir. Bunun yanında özellikle yeni nesil buzdolaplarında bakır yerine alüminyum kullanılmaktadır. Aynı durum son yıllarda kablolarda da kendini göstermeye başladı. Hurdacılar Kralı, hurdanızdan maksimum kazanç sağlamanız için elinden geleni yapmaktadır.

Çıkma Ekovat Her marka hurda ekovat buzdolabı motoru ve komprosör alım satımı konusunda hizmet veren firmamız. Çıkma ekovat alım satımı da yapmaktadır. Hurda ekovatların lazer sistemiyle kesilmesi ile motorların ihtiva ettiği bakır, demir yada alüminyum gibi çeşitli madenlerin geri dönüştürülmesini sağlamaktadır.  İster hurda, ister çıkma veya ikinci el ekovat olsun, adresinizde değer tespiti yapılarak nakit ödeme ile satın almaktayız. Hurdacilarkrali.com , eskimiş yada bozuk buzdolabı motorlarının gerekli bakım ve revizyonunu yapıyor, revizyona uygun olmayan motorları ise hurda olarak değerlendirerek geri dönüşümün ilk adımlarını atıyoruz.

Arçelik, Beko, Bosh, Ariston, Vestel, Siemens, Samsung, LG, AEG, Regal, Electrolüx  gibi markaların çıkma ekovat alımını İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde toptan olarak yapmaktayız. 2 el ekovat almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İkinci el ekovat satımı konusunda adet sınırlamamız bulunmamaktadır. Hurdacılar Kralı, istenilen sayıda ikinci el ekovat satabilmekteyiz. Hurda buzdolabı motoru içerisindeki bakır veya metallerin % oranını belirleyip, hurda ekovat değerini müşterilerimize sunmaktayız.

Ekovat Markaları

Burda Çıkma Ekovat,
Danfoss Çıkma Ekovat,
Tecumsehh Çıkma Ekovat,
Ratary Çıkma Ekovat,
Copeland Çıkma Ekovat

Toptan Hurda Buzdolabı Motoru , Çıkma Ekovat Aldığımız İller

İstanbul Çıkma Ekovat, Tekirdağ, Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Balıkesir, İzmir, Bursa, Kocaeli (İzmit), Kırklareli (Hurda miktarı yeterli görüldüğünde alım yapılmaktadır.


Bu Makale Ne Hakkında Bilgiler Veriyor

Chiller soğutma motoru, hurda soğutma motoru, sökülecek hurda fiyatları, hurda buzdolabı kaç para, satılık hurda buzdolabı, buzdolabı motoru hurda, satılık sökülecek hurda, hurda buzdolabı kompresörü, hurda buzdolabı motoru alanlar, hurda buzdolabı motoru alımı İstanbul, Ekovat Hurda Motor Alanlar, Ekovat Motor Alımı Yapan Firmalar, ikinci el ekovat, tamirli ekovat, revizyonlu ekovat, çıkma ekovat fiyatları, ekovat kompresör fiyatları, ikinci el soğutma motorları, cıkma ekovat, satan firmalar, satılık satanlar


Bizi Arayın

05332569593

Whatsapp

05332569593