İstanbul Avrupa yakasında paslanmaz hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat artıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Selimpaşa, Gürpınar, OSB, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy, Ümraniye, Dudullu, Gebze, Küçükçekmece, Sefaköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Eyüp ve Topçular civarında hurda paslanmaz çeliklerinize kromlarınıza yüksek değer üzerinden paraya dönüştürüyoruz.

Hurda Paslanmaz Krom Alımı, Alan Firmalar, Fabrikalar, Yerler

Paslanmaz Geri Dönüşüm

Maden çıkarmaktan başlayıp bir ürünü imal etmek, geri dönüşüm ile yapılan imalata göre en az % 50 daha pahalıya malolmaktadır. Geri dönüşüme kazandırdığımız metaller arasında paslanmaz – krom da yer almaktadır. Ülkemiz sanayi sektörünün ham madde ihtiyacına çözüm olmada bir basamak olduğumuz için kendimizi bahtiyar görüyoruz. Paslanmaz hurda alımı yaparak geri dönüşüme katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Paslanmaz Nedir.? Paslanmaz Çelik ve Krom İlişkisi

Metalürjide paslanmaz çelik, minimum %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan bir bileşendir. İsmini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır. Bu malzeme aynı zamanda, alaşım tipi ve kaliteleriyle detaylandırılmamış şekliyle, özellikle havacılık endüstrisinde korozyon dayanımlı çelik olarak da adlandırılır. Hurdacılar Kralı bu tür paslanmaz hurdalarınızı yerinizden satın alarak geri dönüşüme kazandırır. Günümüzde, ürünün ömrü boyunca uygulandığı zorlu çevre şartlarında problemsiz bir şekilde çalışan birçok farklı ve kolayca ulaşılabilecek kalitelerde ve yüzey özelliklerinde paslanmaz çeliklere ulaşmak çok kolaydır. Normal günlük yaşamımızda dahi her an çatal – bıçaklardan saatlere kadar bu ürünlerin çok geniş bir şekilde kullanıldığını görürüz. Paslanmaz çelik birçok doğal ve insan yapımı ortamda, korozyona ve oksitlenmeye karşı yüksek bir dirence sahiptir. 430, 201, 304, 316, 310 gibi kali standartlarına sahip krom çeşitleri bulunmaktadır. Boru, Sac, Korkuluk, tank vs. Paslanmaz talaş hurdalarınız da değerlendirilmektedir.

Paslanmaz Hurdasının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

-Paslanmaz Hurdanın Çeşidi

-Paslanmaz Hurdanın Miktarı

-Paslanmaz Hurdanın Yer Aldığı Konum

-Paslanmaz Hurda ile İlgili İşçilik Gerekip Gerekmediği Hususu

-İstanbul’da Paslanmaz Hurda Alan Firmaların Durumu

-Döviz Fiyatlarında Meydana Gelen Değişiklik

Hurda paslanmaz fiyatlarıbu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Hurda Krom Fiyatları ise bu sayfamızda.

Satın Aldığımız Diğer Hurda Çeşitleri

Hurda Fiyat Listesi


Bizi Arayın

0533 256 9593