İstanbul’un avrupa yakasında, öncelikle Beylikdüzü, Esenyurt, Kıraç, Yakuplu, İkitelli, Arnavutköy, Hadımköy, Bağcılar, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Esenler, Bayrampaşa olmak üzere Çerkezköy, Çorlu, Gebze çevresinde miktar yeterli olduğu taktirde hurda regülatörlerinizi hurdacılar kralı satın alıyor.

KW gücüne ve ağırlığına göre zarar görmüş eski hurda regülatörlerinizi satın alıyoruz. Regülatör hurdası fiyatlarını öğrenmek için fotoğraf çekerek hurdacılar kralı ‘na whatsapp aracılığı ile gönderin. Size değerini bildirerek satın alalım.

Hurda Regülatör

Zaman zaman şebeke geriliminde belirli zamanlarda yükselme ve voltaj düşmesi gibi dengesizlikler meydana gelir. Bu dengesizlikler verim kaybına sebep olacağı gibi makina araç ve gereçlerimizin arızalanmasına neden olabilir. İşte tüm bu olağan dışı dengesizlikleri önlemede kullanılan cihazlarda regülatörlerdir. Dengesiz voltajdaki gerilim dengelemesi yaparak verimi arttırmayı sağlar. Frekans, güç, basınç, gerilim, hız ve akım gibi birçok fiziksel büyüklüğü sabit tura ve bu değerleri tekrar değiştirerek sabit tutabilir.

Satın Aldığımız Hurda Çeşitleri için Tıklayınız

Hurdanızın Değerini Öğrenin

Hurdamı En Yüksek Fiyata Nasıl Satarım?

Hurdacılar Kralı Nerelerde Hizmet Veriyor ?

Akü Şarj Cihazı Redresör

hurda redüktör

Bizi Arayın

0533 256 9593