Bizi Arayın

0533 256 9593

Hurda Çinko Fiyatları

14 Haziran 2024 Cuma Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatları 2023

Hurda Çinko (Levha) : 47 TL/KG

Çinko Hurdası (Cami Minare Hamam Çatı Sökümü) : 46.50 TL

Telefon : 0533 256 9593

İstanbul başta olmak üzere hurda çinko miktarına göre çevre illerden de hurda çinko alımı yapmaktayız. Aşağıdaki fiyatlar çinko nun maksimum fiyatı olup, hurda alım fiyatlarımız bu fiyatların biraz daha aşağısından olmaktadır. Verilen fiyatlar çinkonun kilogram fiyatlarıdır. LME verilerine göre düşüp yükselebilir. Hurdanızın değeri elinizdeki miktar, nakliye ve hurdanın temizliğine göre değişmektedir.

Hurda Çinko Alımı Fiyatları

Çinko Hurdası Ne Kadar, Kaç TL, Kilogram Fiyatı Nedir?

Hurda çinko fiyatları için burayı tıklayabilirsiniz. Belirtilen fiyat kilogram fiyatıdır. Fiyatlar TL bazında belirtilmiş olup, hurdanızı paraya dönüştürmek için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Telefon : 0533 256 9593

Çinko Madeni Hakkında

Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli üç metalden birisidir. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımların yapımında kullanılmaktadır. İstanbul ve Tekirdağ illeri başta olmak üzere Çorlu, Çerkezköy, Ergene, Kapaklı, İkitelli, Beylikdüzü, Esenyurt, Hadımköy, Kıraç, Arnavutköy, Yakuplu, Silivri, Çatalca, Yenibosna, Bağcılar, Bayrampaşa, Esenler, Sultangazi, Maslak, Dudullu, Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Dilovası, İMES, Tuzla, Edirne, Kırklareli, Çanakkale bölgelerinde hurda çinko alımı yapmaktayız.

Bizi Arayın

0533 256 9593

Doğru Tartım

Hurdalarınız elektronik tartı ile gramı gramına tartılarak değerinde fiyatlandırılır.

Kapıdan Alım

Her tonajda hurdaya uygun araçlarımız ile hurdalarınız kapınızdan alınır.

Nakit Ödeme

Hurdalarınızın tam değeri tartım sonrasında hemen nakit olarak ödenir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0533 256 9593