Çayırova Hurdacısı

Çayırova, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgelerinden Gebze Organize Sanayi Bölgesine yakın bir konumdadır. Ayrıca Şekerpınar‘ı da içerisinde barındırır. Otomotiv sektörünün kalbinin attığı bölgede TOSB
Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle hurda otomobil parçaları hurdaları çıkmaktadır. Alüminyum, paslanmaz, krom, kaporta, demir, motor, piston, akü, radyatör, tampon ve bu sektöre bağlı plastik atıklar yoğun olarak çıkmaktadır.

Hurdacılar kralı Çayırova’da hurdacı hizmeti sunmaktadır. Yukarıda saydığımız hurdaların yanında aşağıda belirtilen hurda türlerini de değerlendirebilmekteyiz.

Çayırova Hurda Alımı

Çayırova’da hurdalarınızı işyerinizden, fabrikanızdan alıyor, değerini orada nakit olarak ödüyoruz.

Hurdacilarkralicom, genellikle bir ton üzeri hurda alımı yapmaktadır. Bu kriterde bakır, sarı, alüminyum gibi değerli madenler hariç tutulmaktadır. Bildiğiniz üzere dünya madenlerin değeri merkezi Londra’da bulunan Londra Metal Borsası’nda belirlenmekte, buradaki fiyat artış ve düşüşlerine göre hurda fiyatlarıda azalıp, artabilmektedir. Çayırova hurda fiyatlarını sitemizin şu başlığına tıklayarak takip edebilirsiniz. Buradaki fiyatlar maksimum fiyatlar olup alış fiyatımız bu rakamların biraz daha altında olacaktır. Bu durum elinizdeki hurda ağırlığına, işçilik gerektirip gerektirmemesine gibi nedenlere göre değişiklik gösterebilir.

Çayırova Hurdacı
Çayırova Hurdacı

Hurda Su SaatiHavalandırma SistemleriFabrika Yıkım İşleri, Fabrika SökümüHurda Makina AlımıKombiAsansör HurdasıBuzdolabı Motoru (Ekovat) , Hurda JeneratörPlastik Ayakkabı KalıbıPaslanmaz ÇelikKromKalorifer KazanıPlastik PaletLehimKalayElmas UcuHurda AntişokMoblen (Polipropilen PP)BronzNikelZamakAntimonBalans HurdasıYıkım HurdasıAlüminyum KutuDöküm PetekOfset Matbaa KalıbıÇinkoRadyatörPistonHurda Alüminyum JantElektrik MotoruHurda KlimaKompozitİnşaat DemiriKollektörRegülatörTrafoHurda KonteynerParafin MumPlastik Makara BobinSarı (Pirinç)KabloBakırÇember, NaylonAlüminyumDemir, Yük Rafları, çatı sacı, çatı paneli, plastik su borusu, paslanmaz tank, koruge boru, Otel Hurdası, Pimapen, Hurda Raf, Endüstriyel mutfak malzemeleri, Hurda Elektrik Panosu, Çelik Çatı Sökümü, Çatı Makası Alanlar, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası ve Diğer Hurda Çeşitleri hakkında ilgili sayfaları ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

Çayırova Hurda Fiyatları

Bizi Arayın

0533 256 9593