Zamanla yıpranmış, yada arızalanarak hurdaya ayrılmış su saatlerinizin alımını gerçekleştiriyoruz. Ton bazında alımlar yapılmaktadır. Mekanik yada farklı tarzda hurda su sayaçlarınızın geri dönüşüme kazandırılması için lütfen hemen iletişime geçiniz.

Hurda Su Saati Sayacı Fiyatları Alımı Alan Firmalar

Alım Yaptığımız Bölgeler

Hurda su saati fiyatları için telefonda bilgi verebilmekteyiz. İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, Edirne, Çerkezköy, Çorlu, Çanakkale, Kırklareli, İzmir, Ankara, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Sakarya, Kocaeli, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Hurdacilarkrali.com Samsun, Mersin, Konya, Manisa, Uşak, Çorum, Adıyaman, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük, Ordu, Diyarbakır, Urfa, Konya illerinden de ton bazında hurda alımı yapılmaktadır.

Su Sayacı Nedir, Hurda Fiyatını Etkileyen Faktörler Nelerdir ?

Su sayacı özelliğine göre içinden geçen su miktarını ölçmek için imal edilmiş genelde sarı maden kullanılan aletlere denilmektedir. Su sayacı 15 mm çaptan 800 mm çapa kadar her türlü su ölçüm ihtiyacını karşılayacak yapıda üretilmektedir.

Geçen suyun miktarının ölçülebilmesi için önce su geçerken su sayacındaki küçük pervaneyi çevirir. Geçen suyun miktarı ile pervanedeki dönüş sayısı arasında doğru bir orantı vardır. Pervanedeki hareket dişli mekanizmaya iletilir. Sayaçlar, harcanan su durumuna göre çeşitli çap ve biçimlerde yapılır. Genellikle kullanım yerine göre ev ve sanayi tipi olarak iki grupta toplanır. Her iki su sayacı hurdası da hurdacılar kralı tarafından satın alınmaktadır. Su saati hurdasının fiyatını etkileyen ana etmen hurdanızın miktarıdır. İstanbul dışındaki illerden sadece 2 ton ve üzeri hurda satın alınmaktadır. Su saati olduğu gibi geri dönüşüme gönderilmemektedir. Öncelikle plastik kısımlarının ayrılması gerekir. Yani kilogram olarak azalacaktır. Bunun için teker teker uğraşılacağından işçilik giderleri de olmaktadır. Bu nedenle % 13 ile 15 arasında kilogram fire düşülmektedir. Diğer bir husus ta sarı hurdasının kilogram değeridir.

Bizi Arayın

0533 256 9593