Bizi Arayın

0533 256 9593

Hurda Bakır Fiyatları

3 Mart 2021 Çarşamba Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları 2021

Aşağıda belirtilen hurda bakır fiyatları maksimum fiyatlardır. Bu fiyatlar elinizde ton miktarına, konumunuza ve bakırın kalitesine göre değişiklik gösterir. Aşağıdaki fiyatlar yüksek ton fiyatları da baz alınarak maksimum fiyatlardır. Piyasa fiyatları biraz daha düşük oluşmaktadır.

HURDA BAKIR ÇEŞİTLERİKİLO FİYATITON FİYATI
SOYMA BAKIR FİYATI5555.000
KIRKAMBAR YANIK BAKIR48,5048.500
LAMA İMALAT ARTIĞI55,5055.000
ANTİGRON KIRMA (GRANÜR)5050.000
TTR KIRMA (GRANÜR)5050.000
BAKIR TALAŞI5050.000
HURDA KLİMA BORUSU48,5048500
HURDA BAKIR TEL5555.000
HURDA DİŞLİ, KIZIL PARÇA5555.000
KIZIL TALAŞI RG55555.000
Hurdacı Telefonu
HEMEN ARA
HURDANI SAT

Hurda bakır fiyatları Londra Metal Borsası (LME) verilerine göre günlük olarak değişmektedir. Aslında tüm metal maden fiyatları da aynı şekildedir. Bakırın kilosu ne kadar, kaç tl, kg fiyatı gibi sorularınız borsa verilerine göre yanıtlanmaktadır.

Hurda Bakır Ton Fiyatı

Bu sayfanın üst kısmında hurda bakır fiyatları tablomuz bulunuyor. Bildiğiniz üzere farklı bakır hurdası çeşitleri var. Bunların her biri farklı fiyatlanabiliyor. Ayrıca elinizde bulunan hurda miktarı çok önemli. Bir ton bakır hurdası fiyatı için yukarıdaki tabloda ton fiyatı kısmını dikkate alabilirsiniz.

1 Kilo Kablodan Ne Kadar Bakır Çıkar

1 kilo kablodan ne kadar bakır çıkar? diye bir soru sorarsanız buna en kısa cevabımız “kablonun çeşidine göre değişiklik gösterir” olacaktır. Bu nedenle elinizde bulunan kablonun ihtiva ettiği bakır oranının yüzdesel olarak bulunması ve hesaplanması gerekecektir. Kablonun uc kısmını, içerisindeki kabloların görüneceği şekilde fotoğraflayarak bizlere gönderebilirseniz. Sizlere ihtiva ettiği bakır oranına göre kilogram fiyat teklifimizi iletebiliriz.

Telefon : 0533 256 9593

Bakırın Kilosu Ne Kadar? Kaç TL

Bu sayfanın üst kısmında hurda bakır fiyat listemiz bulunuyor. Bakırınızın çeşidine göre hurda kilogram fiyatı ve ton fiyatları listelenmiştir. İnceleyebilirsiniz.

Hurda Bakır Alımı Yaptığımız Önemli Bölgeler

Esenyurt, Beylikdüzü, Kıraç, Hadımköy, İkitelli, Kavaklı, Silivri, Çorlu, Çerkezköy, Sefaköy, Küçükçekmece, Avcılar, Yenibosna, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa ve İstanbul‘un diğer bölgelerinden hurda bakırınızın miktarına göre yerinde satın alma hizmetimiz bulunmaktadır. Bekleriz.

Soyma Bakır Fiyatları

Soyma bakır fiyatlarını en çok etkileyen faktör elinizdeki miktar ile soyma bakırın parlak rengini kaybedip kaybetmemesi ile doğrudan ilişkilidir. Hurdacılar Kralı, Bakır kararmış, yakılmış yada üzerinde plastik artıklar çok kalmış ise kırkambar bakır olarak satın alınmaktadır. Hurda bakırınızın kilosu ne kadar fazla ise sizlere daha yüksek fiyatlar verebiliriz. En az 30 kg kadar biriktirerek satmanızı öneririz.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Klima Borusu

Klimaların gaz nakli işlevini yerine getiren bakır boru tesisatları eskimiş, yıpranmış, çalışmayan arızalı klimalardan sökülerek satılabilmektedir. Ayrıca en az 3 adet olmak üzere, hurda klimalarınızı da satın almaktayız. Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece, Avcılar, Arnavutköy, Kıraç, Başakşehir, İkitelli, Bahçeşehir, Kayaşehir, Bağcılar, Küçükçekmece, Sefaköy, Esenler, Bayrampaşa, Güngören ve çevresinde hurda klima ve bakırlarınızı satın almaktayız.

Hurda Lama Bakır

Genellikle imalat ve sanayi sktörlerinde kullanılan uzun dikdörtgen levha şeklinde bakırlardır. Lamalar genellikle; yüksek akım, düşük voltaj dağıtımı ve kontrol ekipmanlarında, düşük ve orta voltaj anahtarlarında, trafolarda, topraklamalarda, elektriklenmelerde, elektrik panolarında, telefon santrallerinde, yüksek voltajın kullanıldığı ticari ve sanayi binalarında kullanılır. İmalar artıkları yada kullanım alanlarının sökümü sonrasında çıkan hurda lama bakırların fiyatlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593

Doğru Tartım

Hurdalarınız elektronik tartı ile gramı gramına tartılarak değerinde fiyatlandırılır.

Kapıdan Alım

Her tonajda hurdaya uygun araçlarımız ile hurdalarınız kapınızdan alınır.

Nakit Ödeme

Hurdalarınızın tam değeri tartım sonrasında hemen nakit olarak ödenir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0533 256 9593