Naylon Hurdası Minimum 300 Kg Olmalıdır

Günümüzde en fazla kullanılan ambalaj malzemeleri arasında naylon ilk sırada yer almaktadır. Dolayısıyla çıkan hurda naylon miktarı  da çoktur. Bizler bu tür hurda naylonlarınızı adresinizden satın alarak geri dönüşüm sürecini başlatıyoruz.

Satın aldığımız hurda naylon çeşitleri ;

Şeffaf naylonlar, kilit torba naylonları, jelatin, battaniye naylonu, kumaş naylonları, tekstil naylonları, mobilya naylonları, elektronik eşya naylonları, renksiz poşetler bunlardan en çok rastlanılan türlerdir.

Aldığımız naylon çeşidi anlayabileceğiniz üzere genel temiz naylon olarak tabir edilen renksiz, baskısız ve şeffaf naylonlardır. Naylon hurdasında şeffaflık önemli bir kriterdir. Her hurdada geçerli olduğu gibi naylonun çeşidinin karışık olması veya kirli naylonla beyaz temiz naylonun ayırılmamış olması hurdanızın fiyatını düşürecektir.

hurda seffaf naylon

Plastik Naylon Geri Dönüşümü

Hammaddesi genellikle LDPE ‘dir. Polietilen (PE) türevi bir hammaddedir. Naylon hurdasının geri dönüşüme tek çeşit değilse ayrıştırılması ile başlanır. Temizler, kirliler, şeffaflar, renkliler birbirinden ayrılmalıdır. Bu çeşitler ayrı ayrı geri dönüşüm sürecine sokulmalıdır. Çok tozlu yada kirli olmamalıdır. Ayrılan naylonlar granül makinesine verilir, makine naylonları eriterek uzun şeritler halinde dışarıya çıkarar. Bu şeritler makina içerisindeki makaralar yardımızla su havuzuna sokularak soğutma aşamasını hızlandırır. Soğuyan şeritler kesim işlemi için uygun sıcaklığa ve kıvama geldiğinde küçük parçalar halinde kesilerek LDPE Granül Haline getirir. Bunlar kesim safhası sonunda çuvallara doldurularak gerekliyse ambalajlama işlemine geçilir.

Naylonunuzu Satmak İçin Hemen Arayın

Hurdanız İçin Fiyat Verelim

Yüksek Tonlar İçin Geçerli Fiyatlarını Öğrenin

Hurdamı En Yüksek Fiyata Nasıl Satarım?

Hurda Temiz Naylon

 

 

 

Bizi Arayın

0533 256 9593