Otel Hurdası Alımı

Oteller direkt insanların rahatlığına ve konforuna etki eden eşyalarla doludur. Bu eşyalar konforu olumsuz yönde etkilemeye başladığında eski eşyaların değiştirilerek daha modern ve konforlu eşyaların yerlerine konulması gerekir.

Eski hurda otel eşyalarınızı geri dönüşüme kazandırırken, kullanılmaya müsait eşyaları da bunlara kullanabilecek kişilere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Ne Tür Eşyaları Satın Alıyoruz ?

Otel, motel, tatil köyü, pansiyon, restoran ve turistik tesislerin, metal, elektronik ve plastik hurdalarını adresinizde satın alıyoruz. Bunlar, metal dolaplar, çelik mutfak malzemeleri, endüstriyel mutfak malzemeleri, paslanmaz mutfak eşyaları, krom fırın, bulaşık makinaları, soğutma dolapları, metal yataklar, kablo, çatal, kaşık, tencere, klima, havalandırma sistemleri, elektronik eşyalar, tv, koltuk, raf, masalar, sandalyeler, para kasaları, buzdolabı, mini buzdolapları, trafo ve jeneratör hurdalarınızı bizlerle kolayca satabilir, hurdalarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.

Hurda İkinci El Otel Malzemeleri

Otel Hurdası Fiyatları

Hurda fiyatları, hurda cinsinin o günkü piyasa verilerine göre oluşur. Bu konuda dünyanın merkezi Londra Metal Borsasıdır (LME). Burada borsada işlem görürler. Günlük işlemler sonucunda oluşan maden fiyatlarına göre hurdaların kilogram fiyatları belirlenir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde keşif için randevu talep ederiz. Sonrasında sizlere fiyat teklifimizi sunarak peşin ödeme ile hurdalarınıza talip oluruz. Hurdacılar kralı uygun gördüğünüz taktirde hurdalarınızı kilo fiyatına göre satın alırken, ikinci el değerlendirilebilecek eşyalar için de teklif sunulur.

Otel Hurdası Satın Aldığımız Bölgeler

Başta İstanbul ve çevre bölgeleri başta olmak üzere Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, İzmir, Aydın, Marmaris, Kuşadası, Muğla, Bodrum, Dalaman, Fethiye, Antalya, Kemer, Side, Kaş, Nevşehir, Denizli, Belek, Alanya, Bolu, Çeşme ve diğer tatil bölgelerinden hurda otel eşyalarınızı satın almaktayız.

Bizi Arayın

0533 256 9593