Bizi Arayın

0533 256 9593

Hurda Akü Fiyatları

21 Temmuz 2024 Pazar Hurda Akü Fiyatları

Hurda akülerinizi hemen satın alalım.

 FİYATI TL/KG ÖNCEKİ FİYATI TL/KG TON FİYATI
 HURDA AKÜ17.0017.0017.000
 UPS AKÜSÜ16.5016.5016.500

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akü Fiyatları

Yukarıda ortalama hurda akü fiyatları belirtilmektedir. Bu fiyatlar yüksek tonlardaki hurda akü fiyatlarının ortalama fabrika alış fiyatlarıdır. Kg fiyatlarını elinizdeki miktar, hurda akünün çeşidi ve bulunduğu konum bilgileri etkiler. Elinizdeki akülerinizin gerçek değerini öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Telefon : 0533 256 9593

Hurda Akü Kaç Para Eder?

Sadece hurda aküde değil, tüm hurda çeşitlerinde elinizdeki hurdanın miktarı fiyatları direkt olarak etkiler. En az toplam 200 Kg ve üzerindeki hurdaları adresinden  alabilmekteyiz. 1 ton ve üzeri olan miktarlarda liste fiyatımızca değerlendirilebilmektedir. Daha az kilogramlar ise bu fiyatların altında alım yapılmaktadır. Hurda akü kaç para eder sorusuna verebileceğimiz en iyi cevap 500 kg ve üzerinde akünüz varsa kilosunu yukarıdaki tabloda yer alan fiyatlardan satın alabilmekteyiz. En güncel fiyat yine telefon yolu ile verilebilmektedir.

Hurda Akünün Kilosu Kaç TL?

Yukarıdaki maddede de açıkladığımız gibi hurda fiyatlarını etkileyen ana etmen elinizde bulunan hurdanın miktarıdır. 500 kg ve üzerindeki hurda akülerinizi yukarıdaki hurda akü fiyatları tablomuzda yer alan fiyatlardan satın alabilmekteyiz. Akü çeşidine göre kilo ve ton TL fiyatları verilmiştir.

Hurda Akü Alan Yerler

Elinizdeki eski bitmiş hurda akülerinizi satabileceğiniz güvenilir bir geri dönüşüm firması arıyorsanız hurdacilarkrali.com ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizin en üstünde yer alan whatsapp ve telefon numaralarımızı kullanarak hurdanızdan iyi bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Akü Geri Dönüşüm

İhtiyaç durumunda kullanılmak üzere elektrik enerjiyi kimyasal enerjiye dönüştürerek depolanmasını sağlayan, ihtiyaç duyulduğunda depoladığı bu enerjiyi elektrik enerjisi olarak veren araçlara akü denilmektedir.

Akümülatör içerisinde kurşun plakalar, antimon kurşun alaşımlı ızgara ve ayrıca sülfürik asitle saf su karışımı olan elektrolit bulunur. Elemanlar arası seri olarak kurşun köprülerle bağlanmıştır. Günümüzde en sık tercih edilen akü türü kurşun asitli akülerdir. Kurşun asitli aküler de kendi bünyesinde kuru ve sulu olarak ikiye ayrılmaktafır. Aküler geri dönüştürülebilmekte, içerisindeki madenler, plastik kısımları değerlendirilmektedir. Ups, Bilgisayar, Motorsiklet, Forklift, Kepçe, İş Makinası, Tekne, Sulama ve Su Pompa Aküleri, Güneş Sistemleri, Hastane, Gemilerdeki aküler, Tır, Otobüs ve diğer araçların akülerini satın almaktayız

Hurda akünüz için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593

Doğru Tartım

Hurdalarınız elektronik tartı ile gramı gramına tartılarak değerinde fiyatlandırılır.

Kapıdan Alım

Her tonajda hurdaya uygun araçlarımız ile hurdalarınız kapınızdan alınır.

Nakit Ödeme

Hurdalarınızın tam değeri tartım sonrasında hemen nakit olarak ödenir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0533 256 9593