Bizi Arayın

0533 256 9593

Hurda Fiyatları

Metal Hurda Fiyatları

Lütfen Aşağıdaki Tabloda Hurda Çeşidi Üzerine Tıklayınız. Sonrasında fiyatları görebilirsiniz.

DEMİRBAKIRALÜMİNYUM
KABLOSARIKROM – PASLANMAZ
KURŞUNÇİNKOMAKİNA
LEHİMBRONZZAMAK
ELMASKURŞUNYIKIM ŞANTİYE
NİKELANTİMON
Metal hurda alım fiyatları

Dünya hurda piyasasının merkezi isminden de anlaşılacağı üzere merkezi Londra’da bulunan Londra Metal Borsası (LME)’dır. Bu borsada işlem görem metal madenler arz ve talep neticesinde oluşan birim fiyatlar üzerinden dünyada alım satımları yapılmaktadır.

Bu borsada demir, bakır, alüminyum, çinko, kurşun gibi madenler değerlendirilmektedir. Örneğin LME ‘de demir fiyatları artarsa hurda demir fiyatlarını da direkt olarak arttıracaktır. Bunun aksi durumda ise hurda fiyatları düşer. Geri dönüşüm piyasasında “hurda fiyatları” dendiğinde genel olarak hurda demir fiyatları anlaşılmaktadır. Çoğu zaman müşteriler telefon ettiklerinde “hurda fiyatları ne kadar?” diye sorar siz direk oluşan demirin kilogram fiyatını verirsiniz.

Hurdanızın Değerini Etkileyen Unsurlar

Sitemizde Türkiye’nin en büyük imalat fabrikalarının hurda fiyatlarının ortalamaları verilmektedir. Tablolarda bir kilogram ve bir ton fiyatları listelenmektedir. Hurda fiyatlarını yani hurdanızın değerini belirleyen ana etmenlerin başında elinizdeki hurdanın miktarı gelir. Yüksek tonlardaki hurdalar için daha iyi fiyet teklifleri alabilirsiniz. Ancak bizim sitemizde verilen rakamların alabileceğiniz maksimum fiyatları ifade eder. Çünkü hurdanızın gidebileceği son noktadaki fabrikaların fiyatlarıdır. Bu fabrikalara direkt ürün satamazsınız sadece yetkilendirdikleri firmalardan çok yüksek tonlarda alım yaparlar.

Bizi Arayın

0533 256 9593

Doğru Tartım

Hurdalarınız elektronik tartı ile gramı gramına tartılarak değerinde fiyatlandırılır.

Kapıdan Alım

Her tonajda hurdaya uygun araçlarımız ile hurdalarınız kapınızdan alınır.

Nakit Ödeme

Hurdalarınızın tam değeri tartım sonrasında hemen nakit olarak ödenir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

0533 256 9593