Elektrik son derece önemli bir konu özellikle imalat yapan fabrika, işyerleri, atölyeler için kullanılması şart bir sistemdir. Ancak eskiyen veya arıza çıkaran atıl durumdaki elektrik panosu hurdalarınızı satın almaktayız. Böylelikle sizin için yer kaplayan atıl durumdaki panodan nakdi değer kazanmanızı sağlarken aynı zamanda geri dönüşüme de birlikte kazandırmış oluyoruz

Elektrik Panosu Fiyatları
Hurda Elektrik Panosu

Elektrik Panosu Hurdası Alanlar

Eski yada arızalı panonuz varsa, otomatikman elektrik panosu hurdası alanlara ulaşarak hurdanızı satmanız gerekecek. Bizlere, Whatsapp yolu ile iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaramıza bir kaç fotoğraf, miktar sayısı ve bulunduğunuz ilçeyi söylemeniz yeterli. Hurdanız firma eksperlerimizce incelenerek fiyat teklifimizi iletiriz. Sizler için de uygun görüldüğü taktirde hurdacılar kralı adresinize gelerek hurda elektrik panosunu adresinizden alır, günlük hurda fiyatları üzerinden ödememizi gerçekleştiririz.

Elektrik sistemine ait tüm unsurların bir arada olduğu, elektrik tüketimi yapan tüm ekipmanların, makinaların, dijital sistemlerin, elektrik tesisatının güvenli olarak çalışmasını sağlayan şalt malzemeleri kablolar gibi elektrik cihazlarının bir arada bulunduğu kabine elektrik panosu denilmektedir. Dolap şeklindedir.

Elektrik panosunda ; güç kontaktörleri,elektrik baraları, reaktif elektrik sayacı, aktif elektrik sayacı, kondantörler, ölçü aletleri, voltmetre, amper metre, güç rölesi, kontrol rölesi, elektrik sayaçları, sigortalar, şalterler, sinyal lambası, merdiven otomatiği, zil trafosu gibi alet ve parçalar bulunmaktadır. Elektrik panoları istenilen özelliklerde ve büyüklükte imal edilebilmektedir. Hurdacılar kralı hurda olarak her tür elektrik panosunu hurda olarak değerlendirebilmektedir. Bakımları da önemlidir haberlerde sıkça duyduğumuz yangın haberlerinin en büyük nedenlerinden biri panolarda gerekli bakımın yapılmayarak eskiyen, çürüyen elektrik elemanlarının görevini sağlıklı yerine getirememeleri olarak açıklanabilir.

Bu yazı ne hakkında ;

Hurda Elektrik Panosu Fiyatları

Pano Hurdası Alımı

Pano Hurdası Alanlar

Pano Hurdası Fiyatları

Elektrik Panosu Alan Firmalar

 

Bizi Arayın

0533 256 9593