Hurda Kromlarınızı Adresinizde Satın Alalım

İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere miktar uygun olması halinde marmara bölgesindeki illerimizden de hurda krom alımı yapmaktayız.  Güvenilir bir hurdacı için bizlerle tanışarak fırsat vermenizi arzu ediyoruz.

Hurda Krom Satın Aldığımız Önemli İlçeler

Beylikdüzü, Gürpınar, Yakuplu, Kavaklı, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Silivri, İkitelli, Çatalca, Bağcılar, Esenler, Güngören, Yenibosna, Sefaköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Maslak, Sarıyer, Çerkezköy, Çorlu, Saray, Haramidere, Başakşehir, Ümraniye, Dudullu, İmes, Gebze ilçeleri en önemli hurda krom alım satım yaptığımız yerler arasında bulunmaktadır.

Krom Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?

Yer kabuğunun doğal  bileşenlerinden biri olan krom; metalurji,kimya ve refrakter sanayinin  temel elementlerinden biridir. Krom metalinin ekonomik olarak üretilebildiği tek mineral ise kromittir. Kromit, mineralojik olarak spinel grubuna ait bir mineral olup, küp sisteminde kristallenir. En çok paslanmaz çelik üretimizde kullanılmaktadır. Bu kapsamda kromun çeşitli alaşımları  mermi, denizaltı, gemi, uçak, top ve silahlarla ilgili destek sistemlerinde kullanılır. Paslanmaz çeliğin dayanıklılığının yanısıra, kullanıldığı yerlere estetik bir görünüm kazandırması; bu malzemenin son yıllarda otobüslerin ve tren vagonlarının, şehir içlerinde otobüs duraklarının, cadde ve sokak aydınlatma sistemlerinde,  hurdacılar kralı binalarda merdiven korkuluklarının yapımında ve deniz içi petrol arama platformlarının yapımında giderek artan oranlarda kullanılmasını sağlamıştır. Kromun süper alaşımları ısıya dayanıklı, yüksek  verimli türbin motorlarının yapımında kullanılmaktadır.

Hurda Krom Alımı Fiyatları

Hurda Krom Fiyatları

Hurda krom fiyatları yine Londra Metal Borsasında işlem gören metallerden biridir. Bu borsada oluşan günlük değere göre hurda krom fiyatı artıp, eksilebilmektedir. Güncel hurda krom fiyatlarını Hurdacılar Kralı’nda takip edebilirsiniz. Burada yer alan fiyatlar yüksek tonda alım yapan büyük fabrikaların maksimum alış fiyatlarıdır. Piyasada oluşan rakamlar genellikle daha düşük olacaktır. Diğer Güncel hurda fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu Yazı Ne Hakkında;

Hurda Krom Fiyatı, Hurda Krom Kg Fiyatı, Hurda Krom Boru, Hurda Krom Boru Fiyatı, Kilosu Ne Kadar, Alan Firmalar

Bizi Arayın

05332569593

Whatsapp

05332569593