Hurda Pimapen

İstanbul, Tekirdağ ve Çevre illerde eskiyen, estetiğini ve özelliğini kaybetmiş pimapen hurdalarınızı adresinizden satın almaktayız. Pimapen pencere, kapı, şezlong ve diğer pvc pimapen hurdalarınızı satın alarak hem sizlere para kazandırıyor, hem de geri dönüşüme kazandırarak doğayı koruyoruz.

Pimapen Hurdası Alımı Fiyatları
Pimapen Hurdası Alımı Fiyatları

Pimapen Nedir ?

Polimer plastik grubundan gelen ve ticari anlamda en hızlı büyüyen plastik çeşidinden olan pimapenler günümüzde kullanım alanı en büyük plastik türleri arasında yer almaktadır. Doğada bulunan petrol ve tuz kullanılarak imal edilen yapay bir plastiktir. PVC (Poli Vinil Klorür), polimer gurubu plastik türünün en büyüklerindendir. Dayanıklılığı, ısı yalıtıma katkısı, ateşe dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve ekonomik bir malzeme olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Modern bir sentetik malzemedir.

Pimapen Kullanım Alanları

Kullanım alanları oldukça fazla gelişen pimapen şimdi oyuncaklarda, su toplama ve dağıtma borularında, torba yapımına, farklı spor malzemelerinde, otomobillerin döşemelerinde ve yine oto ve diğer silecek sistemlerinde, pencere profillerinde, pillerde, elektrik izolasyon maddelerinde, kablolarda, kredi kartlarında, yiyecek kaplarında, tıbbi malzemelerde saymakla uzayabilecek bir çok alanda kullanılmaktadır.

Pimapen Hurdası Aldığımız Yerler

Kullanım ömrünü tamamlayan pimapen (pvc) malzeme hurdaları Beylikdüzü, Esenyurt, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Sinanoba, Mimaroba, Sefaköy, Okul, otel, yurt, hastane ve fabrika gibi büyük mekanlardan çıkan 1 ton üzeri hurdalar için Çerkezköy, Çorlu, Silivri, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Fatih, Güneşli, Yenibosna, Bahçelievler, Bakırköy, Yeşilköy, Eyüp, Mecidiyeköy, hurdacılar kralı, Şişli, Beşitaş, Taksim, Beyoğlu, Karaköy ve diğer bölgelerden uygun fiyatlarla alım gerçekleştiriyoruz. Sizlerde pimapen hurdası alan firmalar arıyor ve fiyatlarını merak ediyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593