Hurda Chiller

Başta İstanbul olmak üzere çevre illerde Chiller Soğutma Sistemleri Hurdası (Büyük Klima) satın almaktayız.

Chiller, suyu ısıtan ve soğutan ve alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler başta olmak üzere daha çok büyük mekanlarda ısınma ve serinletme için kullanılan cihazdır. Chiller’in türkçe karşılğı soğutucudur.

Chiller soğutma sistemleri iki gruba ayrılır. Bunlar;

  1. Hava soğutmalı Chiller
  2. Su soğutmalı Chiller’dir.

Chiller soğutma sistemlerini farklı firmalar üretmekte ve geniş alanlarda kullanılmaktadır. Chiller, hastanelerde, fabrikalarda, oteller de, okullar da, restaurantlarda vs. kullanılarak ısınma ve serinleme ihtiyaçları yanında soğuk ve sıcak su da sağlamaktadır. Chiller soğutma sistemlerinin tercih edilmesinin birçok sebepleri vardır. Bunlar, don tehlikesinin olduğu yerler, su bulunma imkanlarının kıstlı olduğu yerler, hurdacılar kralı işletmelerin küçük veya büyük olduğu yerler,yer sıkıntı olduğu yerler de dışarı imkanın olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Bu chiller cihazların üzerinde en fazla durulması gerekenlerden konularından biri de bakımıdır. Çünkü Eşanjör tıkanmaları ve Eşanjör içerisinde bulunan bakır boruların patlaması ile yüksek maddi hasarlar meydana gelmektedir. Hasarların önlenebilmesi için içinde sezon başında veya sezon sonunda cihaz bakımı iyi yapılmalııdır. Bir de bakımın iyi yapılmaması durumunda onarımı zor ve maddi külfeti yüksek zararlar verilebilir. Yani bakımı için de personel servisinin  eğitimli ve bilgili olması gerekiyor.

Hurda Soğutma Sistemleri

Eliniz de arızalı ve çalışmayan hurda chiller soğutma sistemleri varsa hurdanisat.com olarak uygun hurda fiyatları ile sizlerden satın alıyor, Hurdanızı mali kazanca dönüştürüyoruz. Üstelik yerinizden kendi araçlarımızla ücretsiz olarak almaktayız. Isıtma sistemleri, havalandırma sistemleri ve hurda brülörlerinizi de değerlendirmekteyiz.

Hurda Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Manisa, Sakarya, Uşak, Çorum, Adıyaman, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük, Samsun, Ordu, Ankara, Sivas, Şekerpınar, Organize Sanayi Bölgesi, Çorlu, Çerkezköy, Gebze, Velimeşe, Edirne, Çanakkale, Hurdacilarkrali.com Diyarbakır, Mersin, Şanlıurfa, Muğla, Bodrum, Marmaris, Kemer, Esenyurt, Beylikdüzü, İkitelli, Taksim, Beşiktaş, Eminönü, Fatih, Şişli, Mecidiyeköy, Maslak, Avcılar, Küçükçekmece, Silivri, Kartal, Pendik, Dudullu, Ankara, İMES, Gebze, Çayırova, Dilovası, Tuzla (OSB) bölgelerinde iyi fiyatlarla hurdalarınızı değerlendiriyoruz.

Bizi Arayın

05332569593

Whatsapp

05332569593