İstanbul’da Hurda Demir Alımı Yapıyoruz

İstanbul‘un hem avrupa hem de anadolu yakasında hurda demirlerinizi adresinizden satın alıyoruz. Parçalanması gereken demir kesimi veya özellikle şantiyelerde yada yıkım yapılmış alanlarda duvar yada beton içerisinde kalan demirleri çıkararak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu konuda gerçekten oldukça tecrubeli personellere sahibiz. Kesim parçalama işlemleri sonrasında işyerinize gelip araçlarımızla yükleme işlemlerini de gerçekleştirerek Londra Metal Borsası (LME) fiyatlarına göre hurdanızın değerini nakit olarak ödüyoruz.

Hurda Demir

DKP, Demir Talaşı, İnşaat Demiri Hurdası, Enjeksiyon kalıbı, tampon , rulman, kaput, kaporta, disk, tren rayı, yangın merdiveni, kalorifer kazanları ve döküm petekler en çok satın aldığımız demir hurdaları arasında bulunuyor.

İstanbul’da Beylikdüzü, Esenyurt, Yakuplu, Kıraç, Hadımköy, Haramidere, İkitelli, Silivri, Çatalca, Çanta, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Sefaköy, Arnavutköy. Dudullu, Ümraniye, Gebze. Tekirdağda Çerkezköy, Çorlu bölgeleri başta olmak bu ilçe ve çevresinde hurda demir satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdanızı Satmak İçin Hemen Arayın

05332569593

Dilerseniz demir metalinin genel özelliklerine kısaca değinelim

Demir, dünya üzerinde en çok bulunan madenlerden biridir. Hem kolay bulunması hem de fiziki özellikleri nedeniyle inşaat ve sanayide yoğun olarak kullanılır. Buna bağlı olarak metal olarak en çok bulunan hurda çeşitlerinin başında gelmektedir.

Günce Hurda Demir Fiyatları için tıklayınız. Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilir. Hurda fiyatlarını hurdacilarkrali.com ile takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593