Hurda bakır alımı yapmaktayız. İhtiyaç fazlası kabloların soyulması yada eski yada yıpranmış bakır ihtiva eden parçaların değerlendirmenizi sağlıyoruz. Soyma bakır, kırkambar bakır, lama, ttr kırma, klima borusu, antigron kırma, bakır talaşı gibi hurda bakır çeşitlerini adresinizde tartıp satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Bakır Alımı

Bakır kimya biliminde (CU) olarak kısaltılmaktadır. Bakır son derece kullanışlı bir elementtir. Yumuşak ve işlenebilir olduğundan hemen hemen herşey için kolayca kullanılabilir. İyi bir iletkendir. Isıtma ve soğutme endüstrilerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Isıyı ve elektriği kolayca iletebilir. Bu nedenle kablolarda yoğun olarak bakır kullanılmaktadır. El sanatları için uygun bir materyaldir. Mutfak eşyalarında, tencere, tava, cezve, kazan şeklinde bolca kullanılır. Mutfak eşyalarında kullanılmasının en önemli nedeni ısı iletkenliği ve paslanmama özelliğidir.

Hurda bakır alımı yaptığımız önemli bölgeler; Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Esenyurt, Haramidere, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Avcılar, Sefaköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Bahçelievler dir. Diğerleri için buraya tıklayabilirsiniz. Hurda bakır fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Hemen Arayın : 05332569593

Bizi Arayın

0533 256 9593