Hurda Kalorifer Kazanı Alımı

Eskiden apartmanlarda, sitelerde ısıtma sistemi olarak kullanılan kalorifer kazanları günümüzde hurda demir olarak değerlendirilmektedir.

Hurda Kalorifer Kazanı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ancak ağır bir malzeme olması nedeniyle parçalanması gerekmektedir. Parçalama işlemi sırasında oksijen ve gaz masrafı olmaktadır. Hurda kalorifer kazanlarının iç kısımları ısıyı izole etmesi açısından tuğla ile kaplanmıştır. Bu tuğlalar hurda olarak değerlendirilememektedir. Bu nedenle kalorifer üzerindeki bilgi etiketlerine bakarak direkt hurda olarak değerlendirmek yanlıştır. Yani hurda demir fiyatları bu masraflar gözönüne anılarak fiyatlandırılmaktadır. Sadece hurdacılarkrali.com da yer alan fiyatlara bakarak değerlendirme yapmak gerçekten mantıksız olmaktadır. Ayrıca işçilik ve nakliye giderlerini söyleme gereği bile duymuyoruz. Bodrum katlarının zeminden aşağıda olması merdeven çıkarılmasının gerekmesi kalorifer kazanının daha küçük masraflara ayrılmasını gerektireceğinden hem oksijen tüpü ve gaz ile işçilik maliyetlerini arttıracaktır.

Özellikle eski yerleşim birimlerinde rastladığımız hurda kalorifer kazanı kesimi, parçalanması ve nakliye işlemleri için hurdacı arayan, bu kazanların alımını yapan firma arayanlar için önemli bir avantaj sunuyoruz.

Hurda Kalorifer Kazanı AFiyatları Alımı, Alan Firmalar
Hurda Kalorifer Kazanı Fiyatları Alımı, Alan Firmalar

Kendi Ustalarımızca Parçalama Yapıldığından Sizlere Daha Uygun Fiyat Teklifleri Verebiliyoruz

Dışardan işçi tutmuyoruz, kendi mesleğimiz demir kesim ustası da olduğundan, dışardan işçi tutup ücret ödemeden daha az maliyetle bu işlemleri yapabiliyoruz. Özellikle İstanbul’da Beylikdüzü, Ataköy, Karaköy, Taksim, Eminönü, Sirkeci, Bayazıt, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Büyükçekmece, Tekirdağ, Başakşehir, Bahçelievler, Bakırköy, Mecidiyeköy, Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Şişli, Maltepe, Kadıköy, Hurdacılar Kralı, Ümraniye, Üsküdar, 10 tondan fazla ise Bolu, Bursa, Kocaeli (İzmit), Edirne, Çanakkale, Sakarya, Gebze, Kastamonu, İzmir, Balıkesir eski semtlerde özellikle toplu konut, toki sitelerinde oldukça fazla hurda kazan bulunuyor.

Hurda kalorifer fiyatlarını öğrenmek ve kazanlarınızı geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın. Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilir. Hurda fiyatlarını web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593