Hurda Zamak Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Zamak hurdalarınızı adresinizde tartıp satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Zamak hurda fiyatları Londra Metal Borsası (LME) verilerine göre şekillenmektedir. Bu fiyatlar günlük olarak değişmektedir. Burada oluşan değerlere göre hurda zamağın kilosunun kaç TL ettiğini belirliyoruz. Ayrıca elinizdeki miktarın az yada çok olması ve bulunduğunuz konum de fiyat teklifimizi etkileyecektir.

İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ’de da hurda zamak alımı yapmaktayız. Beylikdüzü, Yakuplu, Hadımköy, Kıraç, Esenyurt, İkitelli, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Bağcılar, Esenler, Küçükçekmece, Sefaköy, Bayrampaşa ve Sultangazi olmak üzere Tekirdağ ‘da Çorlu ve Çerkezköy gibi ilçelerden de zamak hurdası satın almaktayız.

Zamak Nedir?

Zamak da bir alaşımdır. Yani farklı madenlerin karıştırılarak istenilen sertlik ve yumuşaklığı ayarlanabilen metal alaşımlardır. Çinko, alüminyum, magnezyum ve bakır madenleri farklı oranlarda karıştırılabilir. Son derece sağlam kopmaya, esnemeye, kırılmaya dayanıklı bir alaşımdır.

Hurda Zamak Fiyatları, Alımı, Alan Firmalar

Nerelerde Kullanılır ?

Zamak alaşımları endüstrinin hemen hemen her yerinde kullanılmaktadır. Otomotiv endüstrisi başta olmak üzere, ev eşyaları endüstrisi, hırdavat, büro makineleri, fotoğraf ve sinema makineleri, ziraat ve madencilikte kullanılan aletler, elektronik cihazlarda, spor malzemeleri, oyuncaklar, askeri malzemeler, hazır giyim sanayiinde, düğme ve fermuar imalatında, otomobil radyatörleri, hazır giyimde; oyuncak, spor, büro makineleri, hırdavat, ziraat ve madencilikte, radyo ızgaraları, karbüratör, yakıt pompası, madeni kapı kolları, hurdacılar kralı, çamaşır makinası ve buzdolabı parçaları, radyo şasisi, aydınlatma ekipmanları, mikrofon, motor muhafazası, elektrikli mutfak aletleri, banyo boru bağlantıları, asma ve yale kapı kilitleri, karayolu markalama ve emniyet işaretleri, LPG parçaları, telefon gövdesi gibi kısımlarda kullanılmaktadır. Hurdacılar kralı, zamak bulunan her türlü hurdayı kilosuna göre değerini peşin ödeyerek satın almaktadır.

Hurda zamak fiyatlarını öğrenmek ve onları geri dönüşüme kazandırmak için hemen arayın. Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilir. Hurda fiyat listemizi web sitemizden takip edebilirsiniz.

Bu Yazı Ne hakkında

Hurda Zamak, Hurda Zamak Fiyatı, Hurda Zamak Fiyatları, Hurda Zamak Kilosu, Hurda Zamak Alımı, Hurda Zamak Alan Firmalar

Bizi Arayın

0533 256 9593