Beylikdüzü başta olmak üzere Esenyurt, Yakuplu, Gürpınar, Büyükçekmece, Mimaroba, Sinanoba, Mimarsinan Başakşehir, Bahçeköy, Hadımköy, Arnavutköy, Avcılar ve Küçükçekmece’de hurda kombilerinizi peşin olarak satın alalım.

Hurda Kombi Alımı Alanlar Hurdacı
Hurda Kombi Alanlar Satanlar

Kombi, insanların hayat kalitesine direkt olarak etki eden bir cihazdır. Küçük, taşınabilir, hafif ve sessiz bir cihaz olan kombi hem bulunduğunuz yerin ısınmasını hem de sıcak su ihtiyacınızı karşılayan bir alettir.Değerlidir. Malesef kombilerin bir çok markası da ithal ürün olduğundan, gerek ülke ekonomisine katkı sağlayarak cari açığın önüne geçilmesi, gerekse vatandaşların daha uygun fiyatlarla kombi sahibi olabilmesi için tekrar tekrar kullanılması çok kritik öneme sahip. Mutlaka geri dönüştürülmesi gereklidir.

İmalat aşamasında, dkp saç, galvanizli çelik, bakır ve alüminyum parçalar ile plastik ara malzemelerden oluşmaktadır. Kombi içerisinde çeşitli görevleri yerine getiren farklı yedek parçalar bulunur. Hurdacılar Kralı tüm kombi parçalarının gerek geri dönüşüm yolu ile gerekse ikinci el olarak tekrar kullanılmasını sağlar. Bu arada kombinin mekanı sıcak su dolaşımı ile ısıttığını belirtelim.

Kombi parçaları arasında beyin diyebileceğimiz elektronik kart, su devrini sağlayan pompa, üç yollu vana, ısınmayı sağlayan brülör, eşanjör, baca sensörü, akış şalteri, fan, genleşme tankı, kontrol elemanları, sıcaklık sensörleri farklı parçalar ile ve emniyeti sağlayan bazı ekipmanlarından oluşmaktadır.

Toptan Kombi Alımı

İstanbul’da en çok aşağıdaki marka kombi hurdalarını almaktayız.

Buderus, Arçelik, Bosch, Beko, Baymak, Demirdöküm, Ariston, ECA, Vailant, Viessmann, Airfel, Alarko, Maktek,, Ferroli, Termodinamik, Baykan, İmergas, Daylux ve Protherm kombi hurdası alımı yapmaktayız. Tüm markalar için iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Satın Aldığımız Bölgeler

Çatalca, Selimpaşa, Silivri, Esenyurt, Hadımköy, Kıraç, Arnavutköy, İkitelli, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Küçükçekmece, Bayrampaşa, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Sultangazi, Tuzla, Kartal, Pendik, Gebze, Çayırova, Dilovası, Dudullu, Ümraniye (OSB), Tekirdağ’da Çorlu, Çerkezköy, Velimeşe, Kapaklı, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Manisa, Sakarya, Uşak, Çorum, Adıyaman, Kocaeli (İzmit), Çayırova, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük bölgelerinde toptan kombi alımı yapmaktayız.

Bizi Arayın

0533 256 9593