Sanayi ve imalat sektörlerinde kullanılan ve içeriğinde demir, pik döküm, alüminyum, bakır, plastik, sarı ve diğer madenler ihtiva eden her türlü makina hurdası peşin olarak satın alınmaktadır.

En Çok Satın Aldığımız Hurda Makina Çeşitleri

Tekstil imalatında kullanılan tekstil makinaları, sanayi üretimlerinde kullanılan cnc, torna makinaları, fotokopi makinaları, lazer printer makinaları, yazıcılar, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, chiller, hurda punch makinesi, enjeksiyon makinası, balyalama presi ve diğer makina türleri peşin olarak maddi değere dönüştürülmektedir.

Hurda Makina Aldığımız Önemli Hizmet Bölgelerimiz

Beylikdüzü başta olmak üzere Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Başakşehir, İkitelli, Küçükçekmece, Silivri, Halkalı, Selimpaşa, Çerkezköy, Ergene, Çorlu, Velimeşe, Esenler, Bağcılar, Bayrampaşa, Sultangazi bölgeleri son dönemde en çok hurda makina satın aldığımız bölgelerdir. Hurda makina fiyatlarını bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul dışından Afyonkarahisar, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Eskişehir, Giresun, Mersin, Konya, Manisa, Sakarya, Uşak, Çorum, Adıyaman, Hurdacilarkrali.com, Aksaray, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Çanakkale, Çankırı, Edirne, Isparta, İzmir, Karabük, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Gebze, Şekerpınar, Çayırova, Dudullu İMES, Dilovası, Tekirdağ şehirlerinde hurda jeneratör ve jeneratör motoru hurdası alım satımı yapmaktayız.

Hurda Makina Alan Firmalar

 

Bizi Arayın

0533 256 9593