Hurda Bakırlı Petek ve Döküm Petek Alımı

Kalorifer peteği, döküm petek, bakırlı petek radyatör olarak tabir edilen ısıtıcılar;
bir akaryakıtın yanmasından ya da sıcak bir akışkandan aldığı ısıyı dışarı ileten dökme demir, çelik ya da alüminyumdan yapılmış dilimli borulardan oluşan ısıtma aracı olarak tarif edilmektedir. Bunlar arasındaki tek fark ihtiva ettikleri metallerin farklı olmasıdır. Hurda fiyatını da bu metaller belirlemektedir. İstanbul’da genellikle kentsel dönüşüm çalışmaları olan yada yıkım sonrası çıkan petekleri satın almaktayız. Kalorifer sisteminden doğalgaz sistemine geçen yada tesisatlarının eskimesi nedeniyle yenilenen yerlerden hurda peteklerini satın almaktayız. Döküm radyatörler, dizaynı sayesinde maksimum ısıl güce sahiptir. Korozyoan ve aşınmaya karşı dirençlidirler. Isıyı geç kaybetme özelliği ile uzun süreli sıcaklık elde edilerek maksimum verim sağlanır.

Hurda Kalorifer Peteği Döküm Petek Fiyatları

Hurda Kalorifer Peteği, Bakırlı Petek Aldığımız Yerler

Genel döküm petek hurdaları eski yerleşim bölgelerinden çıkmaktadır. Eminönü, Fatih, Beyazıt, Şişli, Kadıköy, Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Beyoğlu, Büyükçekmece, Karaköy, Yeşilköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Esenler, Tekirdağ, Maltepe, Üsküdar, Beykoz, Ümraniye sayılabilir. Toplu konutlar ve siteler için farklı illere de gidebilmekteyiz. Bursa, Bolu, Balıkesir, İzmir, Edirne, Çanakkale gibi. Hurdacılar Kralı bu yerlerde radyatör, kalorifer peteği, bakırlı petek, döküm petek fiyatları, bakırlı alüminyum petek, alüminyum petek, Alüminyum radyatör (araba oto) çeşitlerine göre kilogram fiyatı üzerinden fiyat belirlemektedir.

Bu Yazı Ne Hakkında;

Hurda petek fiyatları, hurda döküm petek fiyatları, hurda radyatör petek, hurda döküm petek, hurda bakırlı petek, Hurda bakırlı petek fiyatları, döküm petek hurda fiyatı

Satın Aldığımız diğer hurda çeşitleri ve hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi edinebilir. Hurda fiyatlarını hurdacilarkrali.com ile takip edebilirsiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593