Şekerpınar Hurdacı

Çayırova Şekerpınar‘da Hurdacı olarak gizmet vermekteyiz. Sizler de hurda alan firmalar yada bu bölgeye hizmet veren hurdacılar arıyorsanız hemen iletişime geçmenizi öneririz.

Şekerpınar, bulunduğu konum itibari ile tam Organize Sanayi Bölgesi yakınında yer almaktadır. Sadece şekerpınar’da değil, Çayırova, Gebze OSB bölgelerinden de hurda ve geri dönüşüm atıklarının toplanması gerekiyor. Bizler plastik hurdası da dahil olmak üzere metal, maden hurdalarının alım satımını yapmaktayız.

Şekerpınar Hurdacı

Satın Aldığımız Hurdaları aşağıda listelemeye çalıştık

Hurda Su SaatiHavalandırma SistemleriFabrika Yıkım İşleri, Fabrika SökümüHurda Makina AlımıKombiAsansör HurdasıBuzdolabı Motoru (Ekovat) , Hurda JeneratörPlastik Ayakkabı KalıbıPaslanmaz ÇelikKromKalorifer KazanıPlastik PaletLehimKalayElmas UcuHurda AntişokMoblen (Polipropilen PP)BronzNikelZamakAntimonBalans HurdasıYıkım HurdasıAlüminyum KutuDöküm PetekOfset Matbaa KalıbıÇinkoRadyatörPistonHurda Alüminyum JantElektrik MotoruHurda KlimaKompozitİnşaat DemiriKollektörRegülatörTrafoHurda KonteynerParafin MumPlastik Makara BobinSarı (Pirinç)KabloBakırÇember, NaylonAlüminyumDemir, Yük Rafları, çatı sacı, çatı paneli, plastik su borusu, paslanmaz tank, koruge boru, Otel Hurdası, Pimapen, Hurda Raf, Endüstriyel mutfak malzemeleri, Hurda Elektrik Panosu, Çelik Çatı Sökümü, Çatı Makası Alanlar, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası ve Diğer Hurda Çeşitleri hakkında ilgili sayfaları ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

İkinci El Satımını Yaptıklarımız

Hurda yük rafı, endüstriyel mutfak malzemeleri, çatı sacı, çatı paneli, çatı makası,

Şekerpınar Hurda Fiyatları

Hurda fiyat bilgileri için burayı tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Lütfen gerekli açıklamaları okumayı ihmal etmeyiniz. Şekerpınar hurda fiyatları bulunduğunuz konum, elinizdeki ton miktarına göre değişkenlik gösterir. bu sayfada verilen kilogram fiyatları maksimum fiyatlar olup, burada gördüğünüz fiyatlardan daha düşük rakamlar olacaktır. Örneğin demir fiyatlarını düşündüğünüzde Ereğli Demirçelik, Çolakoğlu yada İçdaş Fiyatları maksimum fiyatlar olarak düşünülebilir. Bu nedenle net fiyat için whatsappdan fotoğraf, miktar ve konum bilgisi vererek daha net bir fiyat alabilirsiniz.Web sitemizde demirin yanı sıra alüminyum, sarı, kablo, paslanmaz, çinko, piston, jant hurdası, klima hurdası, kurşun, akü, makina ve hurda plastik fiyatlarını takip edebilirsiniz. Şekerpınar Nerede ?

Bizi Arayın

0533 256 9593