İstanbul, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy, Arnavutköy, Hadımköy, İkitelli, Silivri, Büyükçekmece, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Çatalca, Edirne, Kırklareli, İzmit (Kocaeli) bölgelerinde hurda konteyner alım satımı yapmaktayız. Özellikle şantiyede kullanılan işçi yatakhane konteynerleri, ofis, bekçi kulübeleri, güvenlik kulübeleri gibi hurda prefabriklerinizi peşin olarak satın alıyoruz. Lütfen whatsapp numaramıza prefabrik yapının iç ve dıştan görünüm fotoğrafları, tamirat gerekip gerekmediği, yalıtım durumu ve bölme sayıları, en boy m2 bilgilerini ve bulunduğu ilçeyi bildiriniz. Sonrasında sizlere fiyat teklifi iletilecektir.

Prefabrik Nedir
Prefabrik önceden parça parça hazırlanarak birleştirilip oluşturulan, pratik, hesaplı ve dayanıklı yapı tipleridir. Genelde standart ölçülerle hazır olarak imal edilmektedir.

Prefabrik Koneyner 

Yapının duvarları, zemini, kapı ve pencereleri diğer bölümleri çeşitli dayanıklı malzemeler kullanılarak fabrikasyon olarak parçalar halinde imal edilir. Bu parçalar daha sonra birleştirilerek oluşturulan bu pratik yapı ve yaşam alanlarına prefabrik yada konteyner adı verilmektedir. Genellikle konut, depo, bekçi kulübeleri, işçi yatakhanesi, şantiye konteynerleri için özel olarak imal edilebilirler. Genelde tek katlı yada 2 katlı olarak imal edilirler. Bu yapılar konutun yapılacağı zemin üzerindeki betona kolaylıkla monte edilebilir. Su giderleri ve ısınma sistemleri dahil bağlantıları kolaylıkla yapılabilen son derece kullanışlı yapı çeşididir. Isı yalıtımlı yada ses yalıtımlı da imal edilebilmektedir. Tek katlı, 2 katlı yada istediğiniz şekilde imalatı mümkündür.

Prefabrik; Prefabrik sözcüğü Türkçe bir kelime olmayıp İngilizceden dilimize gelmiştir. Bu kelimenin aslı ” prefabricate ” yani ” parçaları önceden hazırlamak” dır.

Konteyner Yapıların Avantajları

Konteyner sistemi ile zevkinize, ihtiyacınıza göre mükemmel yapılar oluşturulabiliyor. Üstalik normal inşaat yapılarına göre çok daha ekonomiktir. Çok kısa sürelerde oluşturularak zamandan tasarruf edilir. Bu özellikle bir ofis, şantiye, işçi yatakhanesi yada yemekhanesi, büfe gibi alanlarsa kısa sürede ticarete başlanabileceğinden kazanç da elde edebilirsiniz. Bu durum maliyetlerinizi de minimize eder.  İsteğe göre ısı ve ses yalıtımlı prefabrik konteyner yapılar da mevuttur. İstanbul başta olmak üzere elinizde bulunan ikinci el yada hurda konteynerlar için lütfen bizi arayın fiyatları konusunda sizleri bilgilendirip alışverişimizi sonuçlandıralım.

Konteyner Alım Satımı Yaptığımız Popüler İlçeler :

Beylikdüzü, Yakuplu, Gürpınar, Hadımköy, Arnavutkköy, Kayaşehir, İkitelli, Halkalı, Bayrampaşa, Sultangazi, Kemerburgaz, Pendik, Kartal, Gebze, Kocaeli, Çayırova, Ümraniye, Yenibosna, Güneşli, Selimpaşa, Velimeşe, Silivri

hurda konteyner fiyatları, ikinci el konteyner fiyatları, ofis, işçi konteyneri, depo, konteyner duş tuvalet

Bu hizmetimiz hangi ihtiyaçlarınıza cevap veriyor?

2. el prefabrik alımı

ikinci el prefabrik konteyner

ikinci el prefabrik ofis

ikinci el prefabrik depo

işçi konteyneri

ikinci el şantiye konteyner

ikinci el konteyner alan firmalar

hurda konteyner fiyatları

ikinci el konteyner alım satım

Bizi Arayın

0533 256 9593