Dudullu Hurdacı

Türkiye’nin en önemli Organiza Sanayi Bölgelerinden biri olan İMES Sanayi Sitesi Dudullu’da bulunmaktadır. Dolayısıyla hurda alımı yapan geri dönüşüm firmalarının da kalbi burada atmaktadır. Dudullu en çok hurdacı servisi istenilen bölgelerden biridir. Hurdacılar Kralı, bu bölgede en iyi fiyatlar ile hurdanızı adresinizden satın alarak geri dönüşüme kazandırmayı hedeflemektedir.

Dudullu Hurdacı, İMES
Dudullu Hurdacı, İMES

Dudullu İMES ve Hurda Alımı

Ümraniye ilçesine bağlı olan Dudullu, tam bir üretim ve sanayi merkezidir. Yukarı Dudullu ve Aşağı Dudullu olarak anılan bölgeleri vardır. İMES (Madeni Eşya Sanatkarları Sanayi Sitesi); Türkiye’de organize olan ilk sanayi sitesidir. Ortalama 1200 firmanın bir arada bulunduğu sanayi sitesinde ortalama 12000 çalışan kazanç sağlamaktadır. Tükiye’nin en önemli makina firmaları ile bu makinaları imal edenlere yönelik yedek parça imalatının merkezidir. Parça döküm, beyaz eşya imalat ve yedek parçaları bu sanayide yoğun olarak faliyet göstermektedirler. Dolayısıyla hurda demir, paslanmaz, sarı (pirinç), krom, çinko, kurşun, akü, plastik atıklar yoğun olarak bulunur. Hurdacılar kralı yukarı ve aşağı Dudullu bölgelerinde hurda alımı yaparak bunları maddi kaynağa çevirmenize yardımcı olurken, hurdaları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine de birlikte katkı sağlamış oluyoruz.

Dudullu’da Alım Yaptığımız Hurdalar

Hurda Su Saati, Havalandırma Sistemleri, Fabrika Yıkım İşleri, Fabrika Sökümü, Hurda Makina Alımı, Kombi, Asansör Hurdası, Buzdolabı Motoru (Ekovat) , Hurda Jeneratör, Plastik Ayakkabı Kalıbı, Paslanmaz Çelik, Krom, Kalorifer Kazanı, Plastik Palet, Lehim, Kalay, Elmas Ucu, Hurda Antişok, Moblen (Polipropilen PP), Bronz, Nikel, Zamak, Antimon, Balans Hurdası, Yıkım Hurdası, Alüminyum Kutu, Döküm Petek, Ofset Matbaa Kalıbı, Çinko, Radyatör, Piston, Hurda Alüminyum Jant, Elektrik Motoru, Hurda Klima, Kompozit, İnşaat Demiri, Kollektör, Regülatör, Trafo, Hurda Konteyner, Plastik Makara Bobin, Sarı (Pirinç), Kablo, Bakır, Çember, Naylon, Alüminyum, Demir, Otel Hurdası, Pimapen, Hurda Raf, endüstriyel mutfak malzemeleri, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası ve Diğer Hurda Çeşitleri hakkında ilgili sayfaları ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

İkinci El Satımını Yaptıklarımız

Hurda yük rafı, endüstriyel mutfak malzemeleri, çatı sacı, çatı paneli, çatı makası,

Hurda fiyat bilgileri için burayı tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Lütfen gerekli açıklamaları okumayı ihmal etmeyiniz.

Bizi Arayın

0533 256 9593