Türkiye’nin en büyük sanayi sitelerinden biri Kocaeli İzmit Bölgesinde Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) ve Plastikçiler OSB olan (GEPOSB)’dir. Sanayi, imalat ve üretimin belkemiği burasıdır. Gebze’de hurdacı olarak hizmet vermekteyiz.

Gebze OSB Hurdacı

Satın Aldığımız Hurdaları aşağıda listelemeye çalıştık

Hurda Su SaatiHavalandırma SistemleriFabrika Yıkım İşleri, Fabrika SökümüHurda Makina AlımıKombiAsansör HurdasıBuzdolabı Motoru (Ekovat) , Hurda JeneratörPlastik Ayakkabı KalıbıPaslanmaz ÇelikKromKalorifer KazanıPlastik PaletLehimKalayElmas UcuHurda AntişokMoblen (Polipropilen PP)BronzNikelZamakAntimonBalans HurdasıYıkım HurdasıAlüminyum KutuDöküm PetekOfset Matbaa KalıbıÇinkoRadyatörPistonHurda Alüminyum JantElektrik MotoruHurda KlimaKompozitİnşaat DemiriKollektörRegülatörTrafoHurda KonteynerParafin MumPlastik Makara BobinSarı (Pirinç)KabloBakırÇember, NaylonAlüminyumDemir, Yük Rafları, çatı sacı, çatı paneli, plastik su borusu, paslanmaz tank, koruge boru, Otel Hurdası, Pimapen, Hurda Raf, Endüstriyel mutfak malzemeleri, Hurda Elektrik Panosu, Çelik Çatı Sökümü, Çatı Makası Alanlar, Elektronik Hurda, Bilgisayar Hurdası ve Diğer Hurda Çeşitleri hakkında ilgili sayfaları ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz

İkinci El Satımını Yaptıklarımız

Hurda yük rafı, endüstriyel mutfak malzemeleri, çatı sacı, çatı paneli, çatı makası,

Hurda fiyat bilgileri için burayı tıklayarak ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. Lütfen gerekli açıklamaları okumayı ihmal etmeyiniz.

Gebze OSB Hurdacı, Gebze Plastikçiler Sanayi Bölgesi (GEPOSB) Hurdacı,Gebze hurdacısı, Çayırova hurdacı, Gebze Geri Dönüşüm, Gebze Hurda Demir Fiyatları, Gebze Plastik Hurdacılar, Gebze Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi

Gebze Organize Sanayi Bölgesi, TEM otoyolunun kuzeyinde, Gebze şehir merkezine 7 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 15 km, Derince Limanına ise 35 km mesafede bulunmaktadır. GOSB, Türkiye pazarının 2/3’ünü oluşturan Marmara Bölgesi’nin merkezindedir. Dolayısıyla bu bölgeden günde onlarca ton geri dönüştürülebilir atık çıkmaktadır. Sektörlerine göre firma dağılımını genellemek istersek, metal imalat, makina, boya, gıda firmaları, enerj, ısıtma ve soğutma sistemleri, plastik, kozmetik, ambalaj, makina kalıp ve civata firmaları yeralmaktadır.

Gebze Organize Sanayi bölgesinin istihdama da çok büyük katkısı bulunmaktadır. Aşağıdaki grafikte yıllara göre istihdam rakamları verilmekte olup, düzenli olarak artış sağlandığı gözlemlenmektedir. 2018 yılı verilerine göre yaklaşık 25000 kişi istihdam edilmiştir.

Saniyi bölgelerinin en önemli verilerinden biri de elektrik enerjisi tüketim verileridir. Elektrik enerjisi tüketiminin artması aynı zamanda sanayi ve üretim faaliyetlerinin de arttığını göstermektedir.

GEBZE OSB

Sonuç olarak geri dönüştürülmesi gereken hurda atıklarınızı adresinizde almakta, geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurdacılık ile ilgili ihtiyaçlarınız için ise kolayca bizlerle iletişime geçebilir. Londra Metal Borsası (LME) verilerine göre oluşan hurda fiyatları ile hurdanıza değer biçerek atık hurdalarınızı nakdi değere dönüştürmenizi sağlayabiliriz.

Bizi Arayın

0533 256 9593