Beylikdüzü’nün en güzel mahallelerinden Gürpınar’da hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Gürpınar, Beylikdüzü’nün hızla gelişen mahallelerinden biri olan Gürpınar, sahil kesimleri gerisinde kalan daha iç kesimlerinde hızlı bir şekilde konut projeleri ve inşaatlarının devam ettiğini görüyoruz. Ayrıca bölgede fabrikalar ve işyerleri de bulunuyor. Bu yerlerden çıkan inşaat demiri, alüminyum, bakır, plastik, kağıt yada bunlara benzer atıkları firmaların bulunduğu adreslerden satın alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlamaktayız.

Hurdanızın değerini öğrenmek için hemen sayfanın en üstündeki telefon numaramızı arayabilir, yada burayı ziyaret edebilirsiniz.

Gürpınar’da satın aldığımız hurda çeşitleri için tıklayın.Sadece bu hurdalar değil, her türlü eski hurdalarınızı değerlendirmeye çalışmaktayız.

Beylikdüzü Gürpınar

Hurda ; Kullanım ömrünü tamamlayan, eskimiş, yapısal özelliklerini yitirmiş malzemelerdir. En değerli olanları metal hurdalardır. Hurda bakır, demir, pirinç (sarı), alüminyum bunlara örnek olarak sayılabilir.
Hurdacı ; Hurdaları alıp, kimi zaten işlemden geçiren, ayıran, geri dönüşümün genelde için ilk aşaması için hazırlayan sonra da bunu bir değer karşılığı satarak kazanç elde eden kimselere ve yaptıkları mesleğe verilen addır. Mesleğe ise hurdacılık denilmektedir. Hurdacılar Kralı hurdalarınızı satın alarak bu işlemlere tabi tutar.
Hurda alan firmalar yada fabrikalar geri dönüşüm makinaları ve profesyonel parkurları ile çeşitli işlemlerden geçirerek yeniden kullanılabilecek malzemeyi elde eden resmi kurumlardır. Hurdacılar kralı özellikle imalat artığı olan metal, plastik ve kağıt hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırılması için gayret göstermektedir. Beylikdüzü,
Esenyurt, Kıraç, Hadımköy ve İkitelli ilçe ve mahallelerinde de hurda alımı yapmaktayız.

Gürpınar ‘da hurdasını satın aldığımız metaller ve diğer geri dönüştürülebilir ürünler

Hurda Demir


Demir, atom numarası 26 olan kimyasal bir elementtir. Simgesi ( Fe ) dir. Demir, dünya üzerinde en çok bulunan madenler arasında yeralmaktadır. Bu nedenle çok kolay bulunabilmesi ve fiziki özellikleri nedeniyle dayanıklı ve mukavemeti yüksek olması nedeniyle inşaat ve sanayide yoğun olarak kullanılır. Yapı inşaat sektörünün ana metalidir. Fiyatı değiştiğinde direkt olarak inşaat maliyetlerine etki eder.

Dünyada üretilen metallerin ağırlıkça %95’ini oluşturur. Düşük fiyatı ve yüksek mukavemet özellikleri,demiri; otomotiv, gemi gövdesi yapımı ve binaların yapısal bileşeni olarak kullanımında vazgeçilmez bir metal yapmaktadır. Yeryüzünde en çok ABD, Fransa, İngiltere, İsveç, İspanya, Belçika, Almanya ve Rusya’da üretilmektedir. Türkiye’de de birçok demir yatakları bulunmaktadır. Sivas Divriği demir yatakları en önemli yataklardandır. Burada bulunan filizlerdeki demir yüzdesi % 60-70 oranındadır. Bu filizler Karabük ve Ereğli demir çelik fabrikalarında işlenmektedir. Hurdacılar Kralı bir geri dönüşüm firmasıdır. Çelik, Pik demir, Döküm demir birer demir alaşımıdır. Hurda demirlerin geri dönüştürülmesi maliyetlerin düşürülmesini sağlayarak ülkemizin cari açığının düşürülmesinde pozitif katkı sağlamaktadır. DKP, inşaat demiri, pik talaşı, demir talaşı, döküm demir, hurda makina, balans hurdası, elektrik motorları, su motorları, jeneratörler, demir profil, asansör hurdası, yangın merdiveni, kalorifer kazanı, ray demirleri, demir direk, demir boru, inşaat yıkım hurdası, şantiye hurdaları, çelik konstrüksiyon, çelik çatı, çatı makası ve çatı paneli satın aldığımız hurda çeşitleri arasında yeralmaktadır. Demir Hurdası Fiyatlarını web sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürpınar Hurda Alüminyum


Gürpınar ‘da araiş alüminyumlar, yumuşak ve sert alüminyumlar, alüminyum profiller, ofset matbaa kalıpları, tornalardan çıkan alüminyum talaş, araba jantları, alüminyum pistonlar ve alüminyum kutu – kola kutuları, alüminyum ambalaj kutular ve diğer alüminyum hurdalarınızı satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Alüminyum hurdası, demir ile birlikte geri dönüşüm oranı en yüksek madenlerdendir. Gıda, ulaştırma, otomotiv, dekorasyon ve inşaat sektörlerinde daha yoğun kullanım alanlarıdır. Sadece 1 kg alüminyumun geri dönüşümü ile 8 kg boksit, 4 kg çeşitli kimyasal maddeden tasarruf edilir. Hurdacılar Kralı alüminyum hurda fiyatlarını ilgili sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca imalatı için kullanılacak 14 kw/sa elektrik enerjisi harcanmamış olur. Zor ısınır ama kolay soğuyan bir madendir.

Alüminyum yüksek sıcaklıklara mukavemetlidir, öyleki maksimum 660 santigrat dereceye kadar özelliklerini koruyabilir. Bu nedenle mutfak araç ve gereçleri, ulaşım, havacılık, otomobil sanayisinde yoğun olarak kullanılır. Hurdacılar kralı hurda alüminyum satın almaktadır.

Gürpınar Hurda Bakır Alımı

Hurda bakırlarınızı elektronik tartımızla tartıp, adresinizden satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Peki bu hurda çeşitleri neler kısaca sıralayalım ; Soyma bakır, kırkambar bakır, lama, ttr kırma, klima borusu, antigron kırma, bakır talaşı bunlardan en önemlileri.

Gürpınar Soyma Bakır

Soyulmuş bakır fiyatlarını en çok etkileyen faktör elinizdeki miktar ile soyma bakırın parlak rengini kaybedip kaybetmemesi ile doğrudan ilişkilidir. Bakır kararmış, yakılmış yada üzerinde plastik artıklar çok kalmış ise kırkambar bakır olarak satın alınmaktadır. Hurda bakırınızın kilosu ne kadar fazla ise sizlere daha yüksek fiyatlar verebiliriz. En az 30 kg kadar biriktirerek satmanızı öneririz.

Bakır Nedir ?

Bakır kimya biliminde (CU) olarak kısaltılmaktadır. Bakır son derece kullanışlı bir elementtir. Yumuşak ve işlenebilir olduğundan hemen hemen herşey için kolayca kullanılabilir. İyi bir iletkendir. Isıtma ve soğutma endüstrilerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Isıyı ve elektriği kolayca iletebilir. Bu nedenle kablo imalatında yoğun olarak bakır kullanılmaktadır. El sanatları için de uygun bir materyaldir. Çünkü hem kolaylıkla işlenebilir, desen çizilebilir ve şekillendirilebilir bir metaldir. Mutfak eşyalarında, tencere, tava, cezve, kazan hurdalarınızı da hurdacılar kralı satın alıyor. Mutfak eşyalarında kullanılmasının en önemli nedeni ısı iletkenliği ve paslanmama özelliğidir. Bu durum sağlık açısından son derece kıymetlidir. Bakır değerli bir madendir maksimum bakır hurda fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürpınar ‘da Hurda Kablo Alımı

Gürpınar ‘da özellikle sanayi siteleri, işyeri, imalathane ve firmalardan hurda kablolarını satın almaktayız. Antigron kablo, kırkambar kablo, karışık kablo, iç tesisat kabloları, Tek damar kalın kablolar, yer altı enerji kabloları ve fareyemez kablolar en çok satın aldığımız kablolar arasında sayılabilir. Güncel hurda kablo fiyatını sitemizden takip edebilirsiniz. Kablo, elektrik akımını iletmek için imal edilmiş üzeri genellikle plastik olan yalıtkan bir maddeyle kaplanmış metal tel (bakır, alüminyum) ürünlere denilmektedir. Hurdacılar kralı hurda kablonuzun geri dönüştürülmesi için çalışmalar yapmaktadır. Kablo soyma makinalarımız ile bakır ve plastiklerini birbirinden ayırıyoruz. Hurda kablosu alanlara özellikle bir ton üzeri hurda kablolar için kablo soyma, kırma hizmeti ile birlikte fiyat teklifleri sunabiliyoruz.

Gürpınar ‘da Hurda Sarı (Pirinç) Alımı

Satın alarak geri dönüşüme kazandırdığımız önemli metallerden biri de sarı (pirinç) hurdasıdır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç aslında farklı metallerin karışıyla imal edilen bir alaşımdır. Sizde hurda alan firmalar yada fabrikalar arıyorsanız mutlaka hurdacılar kralı sitemize uğramanızı öneririz. Sarı çubuk, imalat artığı sarı parçalar, sarı pirinç talaş, vana, su saatleri (sayacı), anahtarlar, sarı musluk, kapı kolları, radyatör (araba) en çok çıkan sarı hurda çeşitlerindendir. Hurda sarı fiyatları ne kadar merak edenler fiyat listesine hem ana sayfamızdan hem de yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Pirinç, bakıra çinko katılarak elde edilir, Sarı renkte bir metaldir. Sarı’da çinko yanında kalay, kurşun, nikel, mangan, demir, alüminyum,arsenik, antimon ve fosfor da bulunabilmektedir. Mangan ihtiva eden bazı pirinçlere tunç da denilmektedir.

Özellikleri Nelerdir ?

Pirinç oldukça sert ve buna karşın kolay işlenebilen bir malzemedir. Sarı’da bakır miktarı ne kadar çoksa o kadar kolay işlenir. Dövülebilirliği bakır muhtevasına bağlıdır. % 55’ten az bakır içeren beyaz pirinçler, kolay işlenemez. Bunlar ancak toz haline getirilerek sert lehim işlemlerinde kullanılma sahası bulurlar. Pirinçteki çinko yüzdesi arttıkça renk, kırmızıdan altın sarısına doğru yaklaşır. Pirincin renginden çinko oranı tahmin edilebilir.

Gürpınar Hurda Paslanmaz Alımı

İmalat, inşaat, otomotiv ve dekorasyon sektörleri başta olmak üzere bir çok alan da kullanılan paslanmaz krom hurdalarınızı iş yerlerinize kendi nakliye araçlarımızla gelerek satın alımını gerçekleştirmekteyiz. Hurda paslanmaz krom çelikler 304, 316, 430, 201, 202,310 gibi kalitelere ayrılmışlardır. https://bit.ly/2RaLvt9 tarafından paslanmaz boru, talaş, sac, levha hurdalarınız günlük LME paslanmaz hurda fiyatlarına göre değerleme yapılarak peşin olarak alınmaktadır.

Metalürjide paslanmaz çelik, minimum %10,5 krom elementi içeren bir demir-karbon alaşımı olarak tarif edilir. Krom elementi çeliği paslanmaya karşı koruyan bir bileşendir. İsmini bu çeliklerin, diğer çelikler gibi lekelenmemesi, korozyona uğramaması ve paslanmamasından almaktadır.

Gürpınar Hurda Kağıt

Kağıt geri dönüşüm firmaları arayanlar artık web sitemizi kullanarak kolayca ulaşıp bilgi alabiliyorlar. Hurda karton, kitap, okul kitapları, a4 kağıtlar, arşiv imhası, gazete kağıdı, peçete, kağıt bardak imalat artıkları, biristol kağıt hurdalarınızı adresinizden yüklemesini yapıyor, arzu ederseniz size yakın bir yerde veya imkanınız varsa sizin kantarınızda tartım yaparak ödememizi peşin olarak yapıyoruz. Hurdacılar kralı, hurda kağıt, kitap ve gazete için maksimum fiyatlarımızı hurda sitemizden öğrenebilirsiniz.

Özellikle kağıt geri dönüşümünün direkt ağaçlara olan etkisini artık hepimiz biliyoruz. Normalde bir ton kağıt imalatı için ortalama 8 çam ağacı kesilirken bu imalat sırasında ortalama 450 kilovat elektrik ile 45 ton su harcanıyor. Bir ton kâğıdın geri dönüşümünde 8 çam ağacını kesilmekten kurtarırken sadece 55 kilovat elektrik ve sadece 5 ton su harcayarak yine 1 ton kağıt elde edebiliyoruz. Bu aşamalarda ufakta olsa hurdacılar kralı sitemizin katkısının olması bizlere gurur veriyor.

Gürpınar Hurda Plastik Alımı

Plastik hurda çeşitlerinden şeffaf temiz kırmalık naylon, çember, hurda çuval, big bag çuval, tekstil çuvalları, yem çuvalları, polipropilen (pp) moblen, ABS, Polistren Kristal, Jelatin, Pet Şişe, PVC imalat artıkları, deterjan bidonları, varil, plastik paletler, pleksi, pimapen hurdası, imalat artıkları, iplik bobini, ayakkabı kalıbı, takoz, Polistren Antişok, Elteks, Naylon 6, hammadde hurdaları, koruge borular, sera naylonları, piknik plastik tabak, bardak, çatal hurdaları satın alarak hurdacılar kralı olarak geri dönüştürülmesine katkıda bulunduğumuz maddeler arasında sayılabilir. Bir günde sadece Türkiye’den 144 ton plastiğin akdenize atıldığını düşünürsek plastik geri dönüşümünün değerini sanıyoruz daha iyi anlatmış oluruz. Plastik doğada 1000 yıl kadar kaybolmadan kalabilmektedir. Geri dönüşüm yapan firmalar, hurda alan firmalar ve fabrikalar desteklenmesi gereken sektörlerin başında gelmelidir. Plastik hurda fiyatları ne kadar, kilosu ne kadar, kaç tl gibi sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.

Gürpınar Hurda Akü

Bitmiş eski hurda akülerinizi satın alarak onların geri dönüşüm aşamasının ilk adımını gerçekleştiriyoruz. Hurda akülerinizi kendi araçlarımızla kapınıza kadar gelerek hurdacilar krali olarak alımını gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda akü ne kadar? web sitemizden takip edebilirsiniz. Teknik adıyla akümülatör olarak anılan akülerin içerisinde kurşun plakalar, antimon kurşun alaşımlı ızgara ve ayrıca sülfürik asitle saf su karışımı olan elektrolit bulunur. Elemanlar arası iletişim kurşun köprülerle bağlanmıştır. Günümüzde en sık tercih edilen akü türü kurşun asitli akülerdir. Kurşun asitli aküler de kendi bünyesinde kuru ve sulu olarak ikiye ayrılmaktafır. Aküler geri dönüştürülebilmekte, içerisindeki madenler, plastik kısımları değerlendirilmektedir. Hurdacilarkrali.com sulu ve kuru olarak anılan aküler değerlendirilmektedir. Ups, Bilgisayar, Motorsiklet, Forklift, Kepçe, İş Makinası, Tekne, Sulama ve Su Pompa Aküleri, Güneş Sistemleri, Hastane, Gemilerdeki aküler, Tır, Otobüs ve diğer araçların akülerini satın almaktayız. Hurda akü alım satım, kaç para eder, satılık hurda akü, hurda akü satanlar

Gürpınar Hurda Kurşun

Hurda kurşunlarınızı satın alıyoruz. Genelde cami minare, hamam, kubbe söküm levha kurşunlar hurda olarak çıkmaktadır. Bu hurdalar günlük hurda kurşun fiyatlarına göre kilogram bazında satın alarak geri dönüşümü gerçekleştiren büyük fabrikalara göndermekteyiz. Hurda kurşunlar firmanızdan tarafımızca satın alarak nakliye giderleri tarafımızca karşılanmaktadır. Sizlerde kurşun alan firmalar, hurdacılar yada geri dönüşüm firmaları arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hurdacılar

Gürpınar Hurda Krom Alımı

Hurda kromlarınızı günlük kg fiyat verilerine ve ana fabrikaların alım fiyatlarına göre değerleme yapılarak krom hurdalarınız alınmaktadır. Bildiğiniz üzere, Yer kabuğunun doğal bileşenlerinden biri olan krom; metalurji,kimya ve refrakter sanayinin temel elementlerinden biridir. Krom metalinin ekonomik olarak üretilebildiği tek mineral ise kromittir. Kromit, mineralojik olarak spinel grubuna ait bir mineral olup, küp sisteminde kristallenir. En çok paslanmaz çelik üretimizde kullanılmaktadır. Hurdacılar kralı krom hurdalarınızı hurda depomuzda belli ton miktarına göre biriktirerek geri dönüşüm yapan firmalara ve fabrikalara ulaştırmaktadır. Krom hurda fiyatlarını web sitemiz ile takip edebilirsiniz. Bu kapsamda kromun çeşitli alaşımları mermi, denizaltı, gemi, uçak, top ve silahlarla ilgili destek sistemlerinde kullanılır.

Hurda Çinko Alımı

Gürpınar ‘da hurda çinkolarınızı satın alarak geri dönüşüm tesisleri, fabrikalar ve ergitme ocaklarında geri dönüşümünü sağlamaktayız. Kendi kamyonetlerimize yüklemesini yapıyor, hurdacılarımız tarafından ücretini peşin olarak ödeyerek alışverişimizi tamamlıyoruz. Hurda çinko fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.

Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli üç metalden birisidir. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımların yapımında kullanılmaktadır. Hurdacılar kralı, geri dönüşümlerini gerçekleştirerek ülke ekonomisine pozitif yönde katkı sağlamaktadır. Çinko ayrıca, çinko plakaların yapımında, çatı kaplama malzemelerinde ve lastik sanayiinde de (ZnO olarak) kullanım alanı bulmaktadır. Çinko alaşımları ve bileşiklerinin kullanım açısından özelliklerinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Ticari açıdan çinkonun öneminde herhangi bir gerileme gözlemlenmemektedir. Bazı uygulama alanlarında, diğer metallerle arasında bir yarış olmasına rağmen, çinkonun önemi hiç azalmamaktadır.

Hurda Pleksi Alıyoruz

Genellikle reklam ve tabela sektöründe kullanılan pleksi hurdalarınız bizimle ekonomimize tekrar kazandırılıyor. Pleksi tabela, raf, reyon, plastik cam, tabela imalat artıklarınızı işyerinizden alabiliriz. Pleksi, renkli ve renksiz çeşidi bulunan plastik cam. Saydam ve yarı saydam olabilir. Kolay işlenebilen, kesilebilen delinebilen, hafif bir plastik yapısı vardır. Piyasada genellikle 1,5-2 5mm kalınlığında düz levhalar halinde bulunur. 90 °C sıcaklıkta ya da 90 °C – 115 °C de etüvde ısıtılarak yumuşatılır. Hurda pleksi fiyatlarını sayfamızdan takip edebilir, kilosu ne kadar kg fiyatı nedir öğrenebilirsiniz.

Gürpınar Hurda Makina Alımı Yapıyoruz

Özellikle kapatılan fabrikalar, imalathane, atölye yada tamirhanelerden çıkan hurda kompresörler, ekskavatörler, punch, kırma makinaları, klima santralleri, chiller, hidrolik piston, cnc makinası, torna tezgahları, ATM makinası, bankamatikler, fan, drenaj pompaları, vinç, jeneratör, hurda marangoz makinaları, hurda pvc işleme makinaları, hurda panolar, hurda trafolar gibi imalat ve sanayi makinaları satın almaktayız. Makina fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Hurda Nikel Alımı Gürpınar

Değerli bir maden olan nikel‘den imal edilen parçalar zamanla kullanım ömrünü tamamlayarak yıpranır, yada kullanılamaz hale gelir. Bu durumdaki hurda nikellerinizi adresinizde tartarak satın alımını gerçekleştiriyoruz. Maksimum fabrika alış fiyatlarını belirten kilogram bazındaki Hurda nikel fiyatlarısitemizde yayınlanmaktadır. Nikel, sahip olduğu üstün nitelikler nedeniyle endüstride en çok kullanılan metallerden biridir. Gerek metal ve alaşımları, gerekse paslanmaz çelik olarak geniş kullanım alanları olan bir metaldir.

Hurda Chiller Soğutma Sistemleri

Zamak Antimon Hurdanızı Geri Dönüşüme Kazandıralım

Zamak da bir alaşımdır. Yani farklı madenlerin karıştırılarak istenilen sertlik ve yumuşaklığı ayarlanabilen metal alaşımlardır. Çinko, alüminyum, magnezyum ve bakır madenleri farklı oranlarda karıştırılabilir. Son derece sağlam kopmaya, esnemeye, kırılmaya dayanıklı bir alaşımdır. Zamak hurdası ve antimon hurdalarınız bizlerle değer kazanıyor. Hurda zamak fiyatları için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En yakın hurdacınız bir telefon mesafesinde. Hemen arayın

Kalay ve Lehim Hurdası Alımı

Metal parçaların birbirine tutturma, birleştirme işleminde kullanılan, kalay ve kurşun karışımı neticesinde elde edilen alaşımlara lehim denilmektedir. Kalay ise Periyodik cetvelde atom numarası 50 olan elementtir. Simgesi Sn olup Latince stannum dan gelir. Gümüşümsü gri renktedir. Havada kolaylıkla okside olmaz, korozyona karşı dirençlidir. Yumuşak olması sebebiyle kolaylıkla işlenebilir. Kullanım artıkları yada ihtiyaç fazlası hurda lehim ve kalay hurdalarınızı kolayca geri dönüşüm firmasına ulaştırmaya ne dersiniz? Fiyat listesine göz atabilirsiniz.

Asansör Hurdası Alıyoruz

Eskimiş, yıpranmış yada yıkım sonrası atıl durumda kalan asansör hurdalarınızı değerlendirmeye ne dersiniz? Asansör kabinleri, motorları, zincirler ve raylarını hurda olarak değerlendirerek paraya dönüştürmenizi sağlıyoruz.

Hurda Elektrik ve Su Motoru Alımı

Hurda Bronz

Bronz ; bakır ve çinko metallerinin alaşımlarından meydana gelmektedir. Bronz bakırdan daha sağlamdır. Tunç olarak da anılmaktadır. Kolay erir ve kalıplara rahat bir şekilde dökülür. Bu sebeple metal para, el aletleri gibi dayanıklı ürünlerde, sanayide ve makine yataklarının imalatında kullanılmaktadır. Hurdacılar kralı bronz hurdalarınızı adresinizden satın alarak geri dönüştürülmesini sağlar. Hatta bazı bronzlar imalatında kullanılan alaşımlara bağlı olarak demirden daha dayanıklı yapılabilmektedir. Daha zor zarar gören bu maden silah sanayinde özellikle namlu kısımlarının imalatında tercih edilmektedirler. Hurda bronz fiyatlarını sitemizden takip edin.

Gürpınar ‘da Bina Yıkım Şantiye Hurdası

Genellikle kentsel dönüşüm yapılan binaların yıkımından çıkan veya inşaat şantiyelerindeki artıkları satın almaktayız. Buralardan çıkan hurdalar arasında çubuk demir, inşaat demirleri, alüminyumlar ve diğer tüm hurdalarınız değerlendirilebilmektedir.

Fabrika Sökümü Yıkımı

Çelik konstrüksiyon fabrika sökümü ve diğer fabrikaların da yıkımını yapmaktayız. Çelik çatı, çatı panelleri, çatı makasları ikinci el olarak da değerlendirilebilmektedir. Ayrıca hafriyat çalışmaları konusunda da yardımcı olunmaktadır. Çıkan çalışır durumda makinalar, jeneratörler, torna, pres makinaları, tül ve tekstil makinaları, matbaa makinaları değerlendirilebilmektedir.

Jeneratör Hurdası

Herhangi bir enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren makinelere jeneratör denir. Sizler de hurda jeneratörünüzü satabileceğiniz hurdacılar, fabrikalar yada geri dönüşüm firmaları arıyorsanız hurdacılar kralına en azından bir telefon etmenizi öneririz. Hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi için lütfen sayfanın en üstündeki telefon numaramızı çeviriniz.

Hurda Raf Alan Firmalar

Hurda raflarınızı anlaşmaya göre yerinden sökerek kilosına göre satın almaktayız. Eskimiş, yıpranmış yada eksik raflarınız hurda demir fiyatı baz alınarak fiyatlandırılmaktadır. Depo, antrepo, market, alışveriş merkezleri, mağazalardan hurda raf alımı yapılmaktadır.

Klima Hurdası Satın Alıyoruz

Klima, kapalı yerleri soğutan, ısıtan, havasını filtreleyerek temizleyen bir cihazdır. Ancak zamanla eskir ve dış etkenlerle çalışamaz duruma gelebilir. Bu durumda olan hurda klimalarınızı isteğinize göre söküm işlemlerini de yaparak satın alıyoruz. Hurdacılar kralı en az üç adet ve üzeri hurda klima alımı yapmaktadır. Soğutucu motoru ekovat olarak da adlandırılır. Klima motoru, Duvar Tipi Split Klima, Salon Tipi Split Klima, Yer Tavan Tipi Split Klima, Kanallı Tip Split Klima, Kaset Tipi Split Klima, İnverter Split Klima, Multi Split Klima, Pencere Tipi Klima, Dış Ünitesiz Klima, Mobil Klima, Hijyenik Klima, Hassas Kontrollü Klima, Çatı Tipi ( Roofrop) Klimadır. Hurda klima fiyatları için lütfen iletişime ediniz.

Gürpınar Hurda Ekovat Buzdolabı Motoru Alanlar

İstanbul’da ekovat olarak da adlandırılan buzdolabı motorlarıhurda olarak satın almaktayız. İşçilikli olan bu motorlar sökülecek hurda grubunda adlandılır. Bu tür motorlarda soğutucu gaz kullanılır. Motor dış ortamdan tamamen yalıtılarak gazın dışarı çıkması engellenir. Hurda buzdolabı motoru için ilgili sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Alkopat Dış Cephe Kompozit Hurdası

Gürpınar ‘da Hurda Torna Elmas Ucu Karbür Alımı

Torna metal işleme freze, matkap uçları dahildir. Elmas Karbürler malesef genelde ithal sarf malzemelerdir. Ancak geri dönüştürülebilme imkanı bulunmaktadır. Hurdacılar Kralı bu hurdalarınızı adresinize kendi araçlarımızla gelerek yerinizde tartımımızı yapıyor ve o günkü güncel fiyatlara göre hurda değerini hesaplayarak ödememizi gerçekleştiriyoruz. Hurda elmas fiyatları

Gürpınar ‘da Pimapen ve Pimaş Boru Hurdası Satın Alıyoruz

Hurda Elektronik Kartlar, LCD Led ve Eski Televizyon TV Ekranı, Tüpü, Bilgisayar ve LCD Ekran Alımı Alan Firmalar

Elektronik kartlar, işlemci, ram, bilgisayar, bilgisayar parçaları, Bilgisayar ekranı, pc ekranı, lcd ekran, led ekran, hurda led televizyon, plazma televizyon, cep telefonları, cep telefonu kartı, ekranı

Gürpınar ‘da Alım Satım Yaptığımız Diğer Hurdalar


hurda paslanmaz çelik, paslanmaz sac, alüminyum sac, balans hurdası, inşaat iskelesi, çelik halat, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, hurda boru, demir boru, çelik boru, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik kablo, hurda çatı makası, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum talaşı, plastik boru, hurda demir korkuluk, demir çit, demir parmaklık, demir merdiven, demir merdiven sökümü kesimi, söküm işleri, buzdolabı motoru, kalorifer borusu, jeneratör, şanzıman, fan, hurda araba parçaları, drenaj pompaları, hurda vinç parçaları, hidrolik piston, kollektör, regülatör, hidro motor hurdası, köşebent, pvc pencere, pvc pencere sökümü, pvc kapı, hurda ray demiri, hurda asma tavan, asma tavan sökümü, enjeksiyon makinası, pres, torna, ekskavatör, hurda kırma makinası, parafin mum, chiller, hurda konteyner, yük konteyneri, tır dorsesi, kamyon dorsesi, klima santralleri, pet şişirme makinesi, taşyünü paneli, pvc işleme makinesi, hurda punch makinesi, soğutma sistemleri, alüminyum havalandırma kanalları, hurda kablo kanalları matkap, sanayi makinaları, hurdacilarkrali.com, tekstil makinaları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, araba parçaları, çatı paneli, defolu çatı sacı, Hurda soğuk hava deposu, soğuk hava panelleri, enjeksiyon makinası, balyalama presi, sanayi tipi yük rafları, plastik makina rulmanları, baskı rulmanları, granul çekme rulmanları, şanzıman rulmanları, baklava sac, baklavalı sac, kompresör hurdası, pik döküm hurdası, redüktör, rulman, pimaş boru, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, civata, zincir, kepenk, demir direk, demir kapı, çelik direk, röntgen hurdası alımı, ambalaj hurdası, izabe hurdası, asansör hurdası, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, hurda bakırlı petek, elektrik kablo makarası (ahşap), kablo makarası (metal), elektrik motoru, alüminyum jant ve imalat artıklarını satın alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Gürpınar ‘da İkinci El Satın Aldığımız Ürünler

İkinci El Konteyner, Konteyner Ofis, Şantiye Konteyneri, İşçi Konteyneri, İki Katlı Konteyner, Jeneratör, İkinci El Mutfak Eşyaları, Endüstriyel Mutfak Eşyaları, Sanayi Tipi Mutfak Eşyaları, Cafe, Lokanta, Restaurant , Otel ve Bar Mutfak Malzemeleri, Otel Eşyaları, Otel Hurdaları, Elektrik Motorları, Su Motorları, İkinci El Raf, Yük Rafı

Anahtar Kelimeler : Gürpınar Hurdacı, Gürpınar Hurda, Gürpınar Hurdacılar, Gürpınar Geri Dönüşüm Firmaları, Gürpınar Hurdacıları, Gürpınar Hurda Alanlar, Hurdacı Gürpınar, Gürpınar İçmeler hurdacı, Gürpınar Hurdacılar, Gürpınar Hurdacı, Gebze Hurdacı, Hurdacılar Sitesi, en yakın hurdacılar

Gürpınar konumunu gösterir harita aşağıda yer almaktadır.

Bizi Arayın

0533 256 9593