Hurda Çuval Alımı Yapıyoruz (En az 500 kg)

İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ’da Çorlu, Çerkezköy ve tonajlı olursa Gebze bölgesine kadar hurda çuval alımı yapmaktayız. Daha çok polipropilen denilen (PP) hammaddeli çuvallar almaktayız. Bu çuvalların ortak özellikleri dayanıklı olmaları. Sürtünmelere, çekme taşıma işlemelerine dayanabilmeleri. Pet Çuvallar (Polyester), Polyester halatlar (Gemi-tekne halatları) da geri dönüşüme kazandırabilmekteyiz.

Çuvalda önemli olan geri dönüşümü hızlı olabilecek, içerisindeki hammaddeden tamamiyle arındırılmış çuvallardır. Özllikle şantiye, moloz çuvallarını satın almamaktayız. Genellikle tekstil, kumaş, iplik fabrikalarından çıkan hurda çuvalları satın almaktayız. Yıkamalık olabilir, kırmalık olabilir mutlaka bizlerle görüşerek hurdanızın değerini öğrenin.

Hurda Big Bag Çuval

Bu Yazı Ne Hakkında

hurda çuval satanlar, kullanılmış hurda çuval satanlar, geri dönüşüm çuval,  hurda çuval geri dönüşümü, ikinci el çuval alan yerler, 2.el çuval alımı, hurda pp çuval, hurda çuval fiyatları, hurda çuval alan firmalar

Hurda Çuval Alımı Yaptığımız İlçeler

Minimum 300 kg olmak üzere hurda pp çuval lımı yaptığımız ilçeler ; İkitelli, Silivri, Beylikdüzü, Kavaklı, Küçükçekmece, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Yakuplu, Gürpınar, Çatalca, Esenler, Arnavutköy, Bağcılar, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Başakşehir, Selimpaşa

Bigbag Çuval Hurdası

Genellikle imalat yapan fabrikalarda hammadde taşınması, nakliyesi yada muhafazası için kullanılan bigbag çuvallar büyük oldukları için yüksek miktarlarda hammaddeyi alabiliyor, üstelik bacalı olanları ile nem rutubet sorunlarını ortadan kaldırabiliyorlar ayrıca taşınması kolay ve sürtünmelere karşı da dayanıklılar. Genellikle PP çuval türlerindendir.

Çuvalınızı Satmak İçin Hemen Arayın

Hurda Çuvalınızı Fiyatlandıralım

Yüksek Tonlar İçin Geçerli Çuval Fiyatlarını Öğrenin

Hurdamı En Yüksek Fiyata Nasıl Satarım?

İplik Çuvalı Alanlar

Tekstil Çuvalı Alanlar

Bizi Arayın

0533 256 9593