Tekirdağ Çorlu’da hurdacı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Minimum 2 ton üzeri hurda alımı yaptığımızı belirtmek isteriz. Özellikle hurda demir, bakır, akü, makina, naylon, sarı (pirinç), plastik, krom, paslanmaz çelik ve alüminyum hurdaları için iletişime geçmenizi öneririz.

Hurda Fiyatları Listesi

METAL HURDALARMETAL HURDALAR 2PLASTİK HURDALARKAĞIT HURDALARDİĞER HURDA FİYATLARI

DEMİR

BAKIR

NAYLONKAĞITMOTOR

ALÜMİNYUM

SARI (PİRİNÇ)

PİMAPENKİTAPAKÜ

KABLO

PASLANMAZPOLİPROPİLEN MOBLEN (PP)GAZETETRAFO
KURŞUNÇİNKOPLEKSİKLİMA
KROMMAKİNAPOLİSTREN (ANTİŞOK)
NİKELLEHİM
BRONZZAMAK
Hurdacı Telefonu
HEMEN ARA
HURDANI SAT
ANTİMONELMAS

hurda sitemizde günlük olarak fiyat bilgileri paylaşılıyor ancak bu fiyatların ne anlama geldiğini bilmekte fayda var. Yukarıda vakti olmayan ziyaretçilerimiz için bu fiyatların neyi ifade ettiğine ilişkin videolarımız var. Hurdanızı en iyi fiyata nasıl satabileceğinizle ilgili basit tiyolar vermeye çalıştık. İzlemenizi öneririz.

Hurda Kilosu Ne Kadar?

Hurda fiyat listelerinde verilen rakamlar piyasadaki maksimum fiyatlardır. Örneğin hurda demir fiyatının üst bandını Ereği Demir Çelik gibi büyük firmalar belirler. Ben şu hurda demir çeşidini, şu fiyattan alıyorum der. Sonrasında normal piyasadaki hurdacılık yapan firmalar da buna göre alış fiyatlarını belirler. Bu rakam elbette Ereğli gibi firmalara göre daha düşük fiyatlı olacaktır. Aynı yada daha yüksek fiyat teklifi verenlere hurdanızı satmadan önce mutlaka kendi imkanlarınızla hurdalarınızın kilogram miktarınızı net öğrenmeniz sizin lehinize olacaktır. Bu elbette sadece demirde değil, alüminyum, kablo, bakır, sarı pirinç, paslanmaz krom çelik gibi her tür hurda çeşidi için geçerlidir. Çorlu hurda fiyatlarını öğrenmek için hurdacilarkrali.com üst kısmında hurda fiyatları başlığı altındaki ilgilendiğiniz hurda çeşidini seçmeniz yeterli. Fiyatlar ortalama 0,30 ile 50 kuruş arasında daha düşük olacaktır.

Hurda Fiyatları, Hurdacı, Hurda
Hurda Fiyatları, Hurdacı, Hurda

Anahtar Kelimeler :

ÇORLU HURDA BAKIR FİYATLARI
ÇORLU HURDA DEMİR
ÇORLU HURDA FİYAT
ÇORLU HURDA AKÜ
Elektronik Hurda Çorlu

Bizi Arayın

0533 256 9593