Cebeci Hurda Alımı

Cebeci’de hızlı hurdacı servisi bir telefonunuzu bekliyor. Evlerden hurda almadığımızı özellikle belirtmek isteriz. Genellikle imalat yapan işyerleri ve fabrikalardan hurda alımı yapmaktayız. İletişim için lütfen yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanın.

Alım Satım Yaptığımız Bazı Önemli Hurdalar

Hurda Demir

Sadece hurdacılık sektörünün değil, Türkiye ekonomisinin ana lokomatifi olan inşaat sektörünün ana maliyet kalemlerinden demir, dolar kuruna bağlı olarak iniş ve çıkışlarını sürdürüyor. Hızlı spekülatif yükselişin ardından Ekim 2018’de yine hızlı bir düzeltme yapan dolara paralel olarak hurda demir fiyatları da düşüş eğilimine girdi. Bundan sonraki dönemde hurda demir kilo fiyatını yine dövizdeki hareketlilk belirleyecek gibi duruyor.

Hurda Alüminyum Alımı

Alüminyum, demirden sonra inşaat sanayiinde en çok kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. Paslanmama özelliği, dayanıklılığına karşın hafif olması ve yüksek sıcaklıklara gösterdiği mukavemet onu inşaat sektörünün dışında farklı alanlarda da yoğun olarak kullanılmasını sağlıyor. Sultangazi / Sultançiftliği / Cebeci’de hurda alüminyumunuz var ise, hemen paraya çevirmek için sitemizin üstünde yer alan whatsapp numaramıza birkaç fotoğraf göndererek iletişime geçmeniz, ticaretimizi son derece hızlandıracak.

Hurda Bakır Alan Firmalar

Hurda Bakır Alımı

Sultangazi / Sultançiftliği / Cebeci‘de hurda bakır alan firma arıyorsanız, iletişim bilgilerimizi kullanarak iletişime geçebilir, karşılıklı bir yudum çayımızı içebilirsiniz. Soyma bakır başta olmak üzere hurda lama, ttr kırma, antigron kırma, bakır talaş ve aşağıdaki listemizde bulabileceğiniz diğer hurda bakır çeşitlerini kandi araçlarımızla ve elektronik tartımızla gelerek yerinde tartıyor, yerinde ödememizi yapıyoruz.

Hurda Kablo Alımı

Hurda Kablo

Tıpkı bir vücudun kas sistemi gibi kablolar elektrik ve elektronik her alanda kullanılıyorlar. Kablosuz ağ olarak adlandırılan sistemlerin bluetooth teknolojisi gibi kabloya gerek duymayan teknikler bile kablonun önemini düşüremedi. Hurdacılar kralı da eskimiş, yanmış yada yıpranmış hurda kabloların alımını yaparak ayrıştırırarak ve tümüyle geri dönüştürülme sürecine katkıda bulunmaktadır. Antigron, İç tesisat kablosu tek damar kablo, yer altı kabloları, fare yemez kablolar satın aldığımız hurda kablo türleri arasında yer almaktadır. Yüksek tonda hurda kablolar için uygulanan maksimum hurda kablo fiyatlarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Biraz Cebeci’den Bahsedelim

Cebeci ; Sultangazi ilçesinin önemli semtlerinden Sultançifliğine bağlı en büyük ve istihdamın en geniş olduğu, işyerleri, fabrikalar ve imalathaneler bulunan mahallesidir. Bu özelliği nedeniyle aynı zamanda bir hurdacılık merkezidir. Habibler, Sultançifliği ile komşudur. 

Satın Aldığımız Diğer Hurdalar Burada ve bu sayfada listelenmektedir


Bizi Arayın

0533 256 9593