Hurda Damlama Sulama Borusu

Günümüzde tarımsal alanların sulanması konusundaki en yeni sulama sistemi damla sulama sistemleridir. Bu sistemin kurulmasında damla sulama borusundan faydalanılır. Biz bu su borularının hurdasını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ancak her su borusu farklı miktarlarda farklı hammaddelerden imal edilebiliyor. Bu nedenle hurda damla sulama borusundan mümkünse bir numune, değilse iyi çekilmiş bir kaç fotoğrafa ihtiyaç duyacağız.

Damla Sulama Sistemi ve Hortumu Neden Tercih Edilir ?

Günümüzde tarımsal sulama sistemlerinin en iyileri arasında sayılan yağmurlama sulama yada damla sulama sistemleri gereksiz oluşacak israfı önler, tarımsal verimliliği arttırır. Bakımlı olan bitkilerden daha fazla hasat edilebilir. Dayanıklı olması, uzun yıllar rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Hurda Sulama Borusu
Hurda Sulama Borusu

Bu sistem bir kaç farklı şekilde tesis edilebilmektedir. Bazıları direkt toprak üstüne damlatma şeklinde, diğer toprak altına damlatma şeklinde bir diğeri de borulara yerleştirilen tabanca sistemi neticesinde hafif havaya doğru püskürtülen suyun ince damlalar halinde toprağa düşmesi sağlanarak yağmura en çok benzeyen yağmurlama sulama sistemi ile yapılmaktadır. Zamanla yıpranan Polietilen (PE100) hammaddeden üretilen damla sulama hortumları geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Ancak buna en büyük engel dışında yada içerisinde toprak kalıntısının olmaması gerekir. Hurdacılar Kralı geri dönüşüme uygun pvc plastik boruları adresinizde satın alarak ödemeyi peşin olarak yapar. Kullanamadığınız bu tür geri dönüştürülebilir atıklar için lütfen iletişime geçiniz.

Hurda Su Borusu, Hurda Plastik Boru, Hurda PVC Boru,
Hurda Damlama Sulama Borusu


Bizi Arayın

05332569593

Whatsapp

05332569593